Czytniki bezprzewodowe

Nasze czytniki bezprzewodowe takich producentów jak Zebra, Motorola, Symbol, CipherLab, Honeywell, Pidion to urządzenia o szerokiej gamie zastosowań. Każda firma znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie, bez względu na miejsce zastosowania czytnika bezprzewodowego, bądź rodzaj skanowanych kodów. Sprzęt wyposażony jest w pojemne baterie oraz wytrzymałe obudowy, co czyni pracę mobilną i efektywną.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

Praca skanerów

Najnowsze urządzenia pozwalają na odczytanie kodów uszkodzonych, niewyraźnych, brudnych czy wyblakłych. Potrafią odczytywać kody z dużych odległości, a także odczytywać karty klientów, karty promocyjne czy vouchery. Idealnie nadają się do pracy w boksach kasowych czy w logistyce. Dobrym rozwiązaniem jest również możliwość przechwytywania płatności z telefonów komórkowych, co pozwala na szerokie zastosowanie produktów w sektorze handlowym czy usługowym. Samo urządzenie ma niewielkie rozmiary i niską wagę, dzięki temu łatwo się na nim pracuje i można go przenosić w różne miejsca. Jego praca jest możliwa zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Czytniki odporne są na upadki oraz na działanie temperatur. Ważnym zadaniem jest współgranie z różnymi technologiami komunikacyjnymi. Ich działanie jest możliwe również w głośnych halach magazynowych czy produkcyjnych. Idealnie łączą wydajność z wytrzymałością. Niektóre modele potrafią odczytywać znaki wodne niewidoczne dla ludzkiego oka, które są zlokalizowane na całej powierzchni produktu, pozwala to na sczytanie znaków bez względu na położenie produktu. Urządzenie Apple iPod daje możliwość zarówno skanowania kodów, jak i wyposażenia go w różne aplikacje pomocne w pracy. Produkty mają odpowiednie certyfikaty.

Zastosowanie

Dzięki pojawieniu się różnych urządzeń na przykład czytników bezprzewodowych można obecnie przyspieszyć i ulepszyć działalność wielu firm z różnych sektorów. Nie tylko branża spożywcza zyskała na pojawieniu się tych skanerów, dzięki którym praca w sklepie stała się dużo przyjemniejsza – skanowanie kodów ułatwia zarówno obsługę klienta, jak i inwentaryzację, ale także wykorzystywanie skanerów pomogło hurtowniom, biurom, aptekom, urzędom czy bibliotekom. Te szybkie i niezawodne urządzenia sprawdzają się również w dziedzinach związanych ze służbą zdrowia.

Rozwój związany z wykorzystywaniem skanerów jest zauważalny na różnych płaszczyznach i w różnych sektorach działalności. Od małych firm czy biur, poprzez większe sklepy, instytucje kulturalne, aż po hipermarkety i firmy produkcyjne.

Najpopularniejszymi modelami bezprzewodowych czytników kodów kreskowych są: Motorola/Zebra DS2278, Motorola/Zebra LI4278, Zebra DS3678, Honeywell Voyager 1452g, Zebra LI3678.