Kable RS232

Kabel RS-232 zapewnia łączność między dwoma urządzeniami różnego typu. Nasza oferta obejmuje zwłaszcza kable RS-232, które tworzą łączność między zewnętrznym urządzeniem (zwykle stacją dokującą bądź bazą komunikująco-ładującą) i czytnikiem ręcznym.

Kable RS-232 do urządzeń od różnych producentów

Jeżeli urządzenie danego typu jest dostępne w naszym sklepie, oznacza to również, że w ofercie znajdują się pasujące do niego akcesoria. Oferujemy szeroki wybór czytników ręcznych od kilku producentów, zatem sprzedajemy także dedykowane dla nich kable RS-232.

Wśród dostępnych producentów należy wyszczególnić markę Zebra, ponieważ to o jej produkty klienci pytają najczęściej. Oprócz tego posiadamy kable RS-232 do czytników marki Datalogic oraz Honeywell.

Kable proste i spiralne różnej długości

Nasza oferta obejmuje zarówno kable proste, jak i spiralne. Kable spiralne uznawane są za bardziej elastyczne, dlatego zwykle decydują się na nie firmy, które zakładają intensywne użytkowanie kabla w trudnych warunkach, choć oczywiście nie jest to regułą.

Sprzedajemy wysokiej jakości kable RS-232 o różnej długości. To klient decyduje, jaka długość będzie najlepsza w przypadku sprzętów użytkowanych w jego firmie i jak długich połączeń potrzebuje. Niekiedy wystarcza kabel o długości 2 metrów, innym razem otrzymujemy zamówienie na kabel o długości 5 metrów.

 

Oferowane przez nas kable różnią się także kilkoma parametrami technicznymi, a w związku z tym także cenami. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki kabel będzie odpowiedni dla danego urządzenia, prosimy o kontakt – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Siatka Lista

1-12 of 54

Siatka Lista

1-12 of 54