Etykiety papierowe (termotransferowe)

We współczesnym świecie identyfikacja produktów opiera się na kodach kreskowych. Odpowiednie oznaczenie produktu czy usługi oraz późniejsze odczytanie informacji zawartej w kodzie pozwala na sprawną identyfikację produktów, a także na efektywne zarządzanie. Identyfikacja produktów odgrywa zatem olbrzymią rolę jeśli chodzi o współczesny handel, magazynowanie towarów, ale także szeroko rozumiany przemysł. Do właściwej identyfikacji produktów potrzebne są dwie podstawowe rzeczy – są to etykiety zawierające kod kreskowy lub inne wartościowe i właściwe dla danej branży oznaczenie oraz urządzenia, które umożliwiają odczyt kodu. Dlatego etykiety papierowe, inaczej znane jako etykiety termotransferowe pozwalają na trwałe i ekonomiczne oznaczenie towarów.

W celu otrzymania indywidualnej oferty cenowej na etykiety, prosimy o wypełnienie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą, by okazać fachową pomoc i przedstawić indywidualne warunki współpracy.

Rodzaj etykiety - Do wyboru: Papierowa matowa, Papierowa półbłyszcząca, Foliowa PE, Foliowa PP, Termiczna ECO, Termiczna TOP

Szerokość - Podawana w milimetrach

Wysokość - Podawana w milimetrach

Fi gilzy - Średnica rolki na etykiety

Klej - Wybór tej opcji oznacza trwałość/moc kleju

Perforacje - są to nacięcia na podkładzie umożliwiające rozdzielenie poszczególnych etykiet wraz z podkładem (opcja dostępna dla niektórych wymiarów)

Nawój - Ilość etykiet na jednej rolce

Przy wyborze etykiet okrągłych prosimy w polu szerokość i wysokość wybrać przedrostek fi np. fi86

Minimalne zamówienie 12 000 etykiet

Czas realizacje zotanie potwierdzony przy wysłoniu oferty

W celu uzyskania oferty dobierz etykiety i wypełnij poniższy formularz.

RodzajSz.Wys.FI GIlzyKlejPerforacjaNawójIlość rolekUsuń

Rodzeje etykiet termotransferowych

Na rynku mamy szereg różnego rodzaju etykiet różniących się materiałem, sposobem zadruku czy zastosowaniem. Etykiety lub taśmy papierowe to bardzo popularny rodzaj etykiet, który jest wykorzystywany w różnego rodzaju branżach. Na rynku dostępne są zarówno białe jak i kolorowe etykiety papierowe, możemy także wybrać wersję matową lub błyszczącą. Etykiety papierowe charakteryzują się przede wszystkim dużą trwałością. Są nieścieralne, a zatem odporne na szereg czynników oraz nie zaciemniają się pod wpływem światła. Etykiety drukowane są w różnych rozmiarach i na różnych typach papieru.

Etykiety papierowe – zastosowanie

Etykiety i taśmy papierowe są najczęściej przeznaczone do tak zwanego druku termotransferowego. W praktyce oznacza to, że wydruk na etykiecie uzyskiwany jest poprzez właściwe podgrzanie pigmentu znajdującego się na taśmie termotransferowej. Do wydruku etykiet papierowych służą specjalne drukarki termotransferowe, które obsługują różne formaty etykiet i różne materiały (różne rodzaje specjalnego papieru.) Etykiety i taśmy papierowe znajdują szereg zastosowań. Tego typu etykiety spotkamy głównie w takich branżach jak: branża spożywcza, tekstylna, elektroniczna, logistyczna czy szeroko rozumiana branża przemysłowa. Warto zwrócić uwagę na fakt, że sposób ich zastosowania oraz rodzaj wydruku nie są niczym ograniczone. Etykiety papierowe mogą zawierać kod kreskowy, ale także jakąkolwiek inną informację, która będzie przydatna w danej branży czy dziedzinie. Nowoczesne drukarki umożliwiają wydruk różnych informacji.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się etykiety i taśmy papierowe przeznaczone do druku termotransferowego z użyciem kalki. Druk ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością, jest nieścieralny i nie zaciemnia się pod wpływem światła. Etykiety termotransferowe w naszej ofercie wykonane są z trzech rodzajów papieru: matowego, półbłyszczącego i błyszczącego. Etykiety są dostępne z klejem standardowym, mocnym, lub łatwo odlepnym. Proponujemy etykiety samoprzylepne o różnych szerokościach, wysokościach i średnicach wewnętrznych. Parametry dobierane indywidualnie na życzenie klienta to: rodzaj papieru, rodzaj kleju, ilość rzędów etykiet, ilość na roli, średnica wewnętrzna roli - ø 25,40,76.

Dla całkowitej pewności zadruku etykiet papierowych samoprzylepnych polecamy: woskowe taśmy termotransferowe do drukarek przemysłowych i woskowe taśmy termotransferowe dro drukarek biurkowych, które dostępne są w naszym sklepie.