Przenośne drukarki etykiet

Przenośne drukarki etykiet, zwane również mobilnymi, powstały z myślą o wygodzie użytkowania. Mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu wygodnie trzyma się je w dłoni. Drukowanie nie wymaga tego, by drukarka stała nieruchomo w jednym miejscu. Swobodnie można ją przenosić i wykorzystywać w dowolnym środowisku pracy.

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Drukarki mobilne i ich zastosowania

Mobilna drukarka etykiet jest urządzeniem wykorzystywanym na szeroką skalę. W tego typu drukarki zaopatrują się magazyny, hurtowanie, sklepy, ale także obiekty użyteczności publicznej, biura czy urzędy. Drukarki przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie drukowanie etykiet, paragonów czy kodów kreskowych. Przykładowo, jeśli pracownikom magazynu zależy na oznaczeniu konkretnych produktów na półkach, mogą to zrobić na miejscu. Nie ma potrzeby drukowania etykiet w osobnym pomieszczeniu, a następnie przenoszenia ich w miejsca, w których znajdują się produkty. Takie rozwiązanie to wygoda i ogromna oszczędność czasu.

Przenośne drukarki etykiet wykorzystywane są również w procesie sprzedaży. Niektóre modele służą do wydruku paragonów. Przydają się na wszelkiego rodzaju eventach, pokazach oraz innych imprezach plenerowych, gdzie powstają tymczasowe kasy biletowe. Mobilne drukarki cenione są także przez sprzedawców oferujących swoje produkty na targowiskach. Korzystają z nich również mobilni pracownicy gazowni, elektrowni czy płatnych parkingów – słowem wszyscy ci, którzy pracują w warunkach uniemożliwiających korzystanie z urządzeń stacjonarnych.

Budowa przenośnych drukarek etykiet

Drukarki przenośne muszą być lekkie i mieć niewielkie rozmiary – w innym wypadku korzystanie z nich byłoby uciążliwe. Niektóre modele mieszczą się nawet do kieszeni, inne śmiało można przenosić w służbowej torbie. Tym, co wyróżnia mobilne drukarki etykiet, jest ich wzmocniona obudowa. Z racji, iż są przenoszone z miejsca na miejsce, zwiększa się ryzyko upadku. Narażone są również na zmienne warunki atmosferyczne, gdyż niekiedy korzysta się nich zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Urządzenia te muszą być zatem trwałe, odporne na uszkodzenia i działania szkodliwych czynników zewnętrznych.

Mobilne drukarki etykiet w naszej ofercie

Oferujemy przenośne drukarki etykiet, paragonów i kodów kreskowych od znanych i cenionych producentów, takich jak: Zebra, Brother, Epson, Honeywell, TSC, Citizen, Bixolon, Sewoo i innych. Drukarki te pracują szybko, a przy tym drukują niezwykle precyzyjnie. Producenci duży nacisk położyli zarówno na wytrzymałą obudowę, jak i wysoką jakość wydruku.

Oferowane przez nad drukarki mobilne są bardzo łatwe w obsłudze, niezwykle intuicyjne. Niektóre modele sprawdzą się w ekstremalnych środowiskach pracy, inne przeznaczone są do nieco bardziej „domowych” zastosowań. Nasza oferta jest bardzo szeroka – urządzenia różnią się m.in. wielkością czy parametrami technicznymi. Z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.

Najczęściej wybieranymi modelami przenośnych drukarek etykiet są: Zebra ZQ110, Zebra ZQ510, Zebra ZQ520, Zebra QLN420, które dostępne są w naszym sklepie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.