Czytniki Zebra

Czytniki kodów kreskowych Zebra to często wybierane urządzenia przez naszych Klientów. Jest to spowodowane bardzo dużą wydajnością wśród skanerów kodów kreskowych i relatywnie niską ceną. Czytniki bezprzewodowe Zebra pozwalają na odczyt kodów kreskowych z dala od bazy za pomocą Bluetooth albo Wi-Fi. Czytniki ręczne Zebra są przystosowane do skanowania bardziej stacjonarnego ale z zachowaniem dużej swobody obsługi. Oferta jest bogata w wiele urządzeń do skanowania firmy Zebra, w tym czytniki stacjonarne. Szeroka gama skanerów ręcznych obejmuje również najtańsze czytniki Zebra.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 29

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 29

Czytniki Zebra - ręczne, bezprzewodowe, stacjonarne skanery kodów

Urządzenia do skanowania kodów kreskowych Zebra przeznaczone są do każdej branży, gdzie wykorzystywane są kody kreskowe. Począwszy od handlu, gdzie swoje zastosowanie mają w sklepach, hurtowaniach i punktach dystrybucyjnych; używane są również w przemyśle, głównie na magazynach i produkcji. Centra logistyczne bardzo chętnie wykorzystują skanery Stacjonarne Zebra, z uwagi na dużą szybkość odczytu kodów kreskowych.

Skanery kodów kreskowych Motorola

Obecnie dostępne modele czytników z logo Zebra, znane są również jako urządzenia firmy Motorola. Skanery kodów kreskowych Motorola zyskały swoją popularność dzięki swojej wytrzymałości i wydajności. Bardzo lubiane urządzenia i chętnie kupowane przez Klientów, ponieważ oferowały świetne właściwości w stosunkowo dobrej cenie. Czytniki ręczne Motorola – to niezwykle popularne urządzenia w niemal każdej branży, gdzie potrzeba jest szybkiego i dokładnego sprzętu, natomiast bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych Motorola oferują dodatkowo większą swobodę w pracy, pozwalając na pełną mobilność urządzenia w obrębie magazynu, sklepu lub linii produkcyjnej. Obecnie znane modele ze znakiem Motorola dostępne są jako skanery kodów kreskowych Zebra.

Trwałe i niezawodne czytniki Symbol

Dobra znajomość branży Auto ID, pozwoliła firmie Symbol produkować czytniki kodów kreskowych wpisujące się w potrzeby Klientów z różnych branż. Sprzęt dzięki swojej szybkości skanowania kodów paskowych na stałe wpisał się w model pracy na magazynie i produkcji. Skanery kodów kreskowych Symbol zyskały tak dużą popularność i przychylność Klientów, że po przejęciu firmy są nadal sprzedawane pod nazwą Zebra.

Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów czytnikami kodów kreskowych są: Zebra LS2208, Zebra DS2208, Zebra DS4308, Zebra DS3578 oraz Zebra DS3608, które dostępne są w naszym sklepie.