Etykiety Zebra

Grupa etykiety samoprzylepne Zebra obejmuje naklejki samoprzylepne firmy Zebra  o określonych przeznaczeniach. Wynika to ze specyfikacji materiału, rozmiarów oraz rodzaju kleju każdej z oferowanych etykiet zebra. Dobranie odpowiedniego produktu odbywa się na podstawie rodzaju branży, do której są przeznaczone. Oferujemy etykiety samoprzylepne Zebra dla branży kosmetycznej, odzieżowej, farmaceutycznej, jubilerskiej, energetycznej, chemicznej oraz przemysłu ciężkiego. Dużą część tej kategorii zajmują również etykiety wysyłkowe Zebra (etykiety kurierskie).

Siatka Lista

1-12 of 278

Siatka Lista

1-12 of 278

Etykiety do drukarek Zebra

Wśród etykiet samoprzylepnych dostępnych w sklepie 4labels.pl, osobną kategorię zajmują etykiety do drukarki Zebra.
Kategoria ta została specjalnie wydzielona z powodu mnogości typów, rodzajów oraz urządzeń, do których pasują etykiety. Najbardziej popularne modele drukarek zebra to: 
- gk420d
- gk420t
- s4m
- zt230
- tlp 2824
- tlp 2844
- gc420t
- zd220
- zd420
- gx430t
- zd410
- zm400
- zd620

Dobór etykiet do odpowiedniej branży opiera się na podziale surowców, z których są wykonane oraz na różnicach w ich przeznaczeniu. Kategorie branżowe umożliwiają dobranie odpowiedniej etykiety  zgodnie z ich przeznaczeniem. Składają się na to takie elementy jak: rodzaj kleju, rodzaj materiału, rozmiar i wiele innych mniejszych czynników, wpływających na ich dopasowanie dla potrzeb konkretnej branży.
Etykiety marki Zebra gwarantują pewność zadruku w drukarkach tego producenta, jak i drukarkach kodów kreskowych innych producentów. Bardzo wysoka jakość wykonania etykiet Zebra, sprawdza się w niemal każdych warunkach pracy.
Przy odpowiednim doborze rodzaju etykiety, otrzymujemy pewny i trwały nadruk.

Etykiety Zebra – przeznaczone do pracy w każdych warunkach

Etykiety Zebra zostały specjalnie zaprojektowane, aby spełniać wymagania różnych branż. Do dyspozycji są, chociażby:
- rolki termiczne zebra dla produkcji,
- etykiety termotransferowe dla logistyki i transportu,

- etykiety kurierskie i pocztowe.

Etykiety do drukarek Zebra gwarantują poprawny zadruk w drukarkach kodów kreskowych tego producenta.
Każda z branż wymagają innych właściwości od etykiet. Dlatego też materiały, z których wykonany jest dany rodzaj etykiet, są odpowiednio dopasowane. Ponadto szeroki wybór etykiet samoprzylepnych Zebra dostępnych w naszym sklepie zawiera nie tylko różne materiały, ale również rozmiary. Aby ułatwić proces wyboru odpowiedniej etykiety, w kategorii znajdują się filtry, dzięki którym można sprecyzować parametry rozmiarów takie jak: wysokość i szerokość naklejki.
Najpopularniejsze rozmiary to:
- 100x150 (10x15)
- 50x30
- 50x20
- 70x30
- 80x50
Ponadto każdy z materiałów, z których wykonane są oferowane etykiety Zebra, posiada właściwości termiczne, dzięki którym można sprawdzi, czy w danych warunkach etykieta będzie spełniać swoje zadanie.

Etykiety samoprzylepne Zebra – gwarancja trwałości

Etykiety termotransferowe Zebra stworzone są z myślą o pracy w drukarkach kodów kreskowych tegoż producenta – Zebra. Dodając do tego taśmy termotransferowe, zyskujemy pewność poprawnego zadruku, , który będzie się utrzymywał przez długi czas. Gwarancją jest skuteczność i jakość etykiet Zebra, które dostępne są w kilku wersjach: etykiety foliowe, etykiety papierowe i etykiety termiczne. Ponadto duża liczba rozmiarów, które są dostępne, sprawia że etykiety Zebra są bardzo chętnie wybieranymi materiałami eksploatacyjnymi. Etykiety przeznaczone są do drukarek Zebra, były na nich testowane, wraz z taśmami barwiącymi. Wszystko to sprawia, że te naklejki samoprzylepne są bardzo wytrzymałe pod względem nie tylko samego zadruku ale również w przyklejaniu się do podłoża. Etykiety Zebra są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dlatego posiadają dużą odporność na ścieranie oraz odklejanie. Ponadto duża liczba wersji etykiet samoprzylepnych firmy Zebra pozwala wybrać właściwą do danej branży, lub miejsca, gdzie będzie użyta.