Czytnik bezprzewodowy Motorola/Zebra LI4278

1339.2432
  • Zebra LI4278
Zebra
LI4278-TRBU0100ZER_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Zebra LI4278 - bezprzewodowy czytników kodów kreskowych


Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych. Są to zarówno modele, które odczytują kody kreskowe 1D, jak i te przeznaczone do kodów 2D. Do pierwszej grupy należy model Zebra LI4278.

 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

1 339,24 pln 1 647,27 pln z VAT
Opis

Skaner QR Zebra

Zebra LI4278 - bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych. Są to zarówno modele, które odczytują kody kreskowe 1D, jak i te przeznaczone do kodów 2D. Do pierwszej grupy należy model Zebra LI4278.

Odczyt kodów kreskowych z rozmaitych nośników

Model oznaczony symbolem LI4278 charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i uniwersalnością, ponieważ umożliwia odczyt zapisu nie tylko z tradycyjnych nośników, takich jak papier czy folia, ale także z ekranów urządzeń elektronicznych: komputera, telefonu komórkowego lub tabletu. Z uwagi na to, że użytkowników urządzeń mobilnych nieustannie przybywa, coraz więcej osób dokonuje płatności telefonem, a kartę członkowską coraz częściej zastępuje aplikacja mobilna, inwestycja w czytnik dedykowany do różnych nośników staje się koniecznością.

Model LI4278 - sprawdzona jakość w nowym wydaniu

Czytnik oznaczony symbolem LI4278 nie zawsze był produktem marki Zebra. Jego poprzednia nazwa to Motorola LI4278. Skaner bezprzewodowy Motorola LI4278 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego i chętnie kupowanego urządzenia przez Klientów. Zapewniał te same właściwości co pierwowzór, przez co duża część nabywców poprzednika (urządzenie Symbol LI4278) mogła bez problemu wykorzystać produkt nowego producenta w sprawdzonych rozwiązaniach w firmie.

Bestseller bezprzewodowych czytników - Symbol LI4278

Pierwowzorem dzisiejszego urządzenia marki Zebra był skaner bezprzewodowy Symbol LI4278, który jako jeden z pierwszych oferował daleki zasięg od bazy i świetne parametry skanowania. Te czynniki sprawiły, że urządzenie było bardzo dobrze sprzedającym się skanerem firmy Symbol, którego produkcję kontynuowano nawet po sprzedaży przez firmę Symbol udziałów. Produkcję przejęła Motorola, a wkrótce potem Zebra.

Właściwości bezprzewodowego skanera QR Zebra LI4278

Urządzenie jest przystosowane do nowoczesnych rozwiązań, takich jak elektroniczne kupony czy karty lojalnościowe, które są dostępne dla użytkowników online. Czytnik posiada bardzo duży zasięg – użytkownik urządzenia może oddalić się od stacji dokującej na odległość wynoszącą do 100 metrów. To z kolei daje możliwość swobodnego poruszania się po obiekcie.

Skaner QR Zebra - Wydajne urządzenie do wielogodzinnego użytku

Kolejną zaletą Zebry LI4278 jest wydajny akumulator, który starcza na wiele godzin intensywnego użytkowania. Urządzenie cechuje również duża odporność na kurz i wilgoć, a także na upadki z wysokości wynoszącej do 1,8 metra, które mogą zdarzać się przy ręcznym użyciu. Czytnik jest poręczny, a jego waga wynosi 224 g. Dzięki temu wygodnie trzyma się go w dłoni. Urządzenie radzi sobie z kodami źle nadrukowanymi i podniszczonymi, a odczyt możliwy jest nawet z odległości wynoszącej 6 metrów.

Dane techniczne
SKULI4278-TRBU0100ZER_cfg
Jednostka miaryszt.
Odczytywane kody kreskowe:1D
Typ skanera:imager
Maksymalny zasięg odczytu kodów:do 6 m
Sygnalizacja odczytu:dźwiękowa, świetlna
Zasięg od bazy:do 100 m
Szybkość skanowania:547 scan/sec
Dostępne interfejsy:USB, PS/2, RS-232, RS-485
Bluetooth:tak
Bateria:brak danych
Wytrzymałość na upadki:1,80 m
Norma szczelności IP:brak danych
Temperatura robocza:od 0°C do 50°C
Wilgotność otoczenia:5% - 85%
Wymiary:9,8 x 7 x 18,6 cm
Waga:224 g
Kolor:biały, czarny
Gwarancja producenta:36 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:czytnik, kabel usb, kabel zasilający, baza komunikacyjno-ładująca, bateria
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena1 069,81 pln
Ulotka
Wideo
Prezentacja czytnika Motorola LI4278:

Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Czytnik bezprzewodowy Motorola/Zebra LI4278

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Aleksandra 15 listopada 2018
Bardzo fajny czytnik. Zapewnia szybki odczyt kodów kreskowych i duży zasięg od bazy. Polecam :)
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności