Czytnik ręczny Motorola/Zebra LS2208

309.8445
  • Zebra LS2208
Zebra
LS2208-SR20001R_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Zebra LS2208, to laserowy czytnik kodów kreskowych.

 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

309,84 pln 381,10 pln z VAT
Opis

Ręczny czytnik kodów kreskowych Zebra LS2208

zapewnia wysoką jakość skanowania w rozsądnej cenie. Idealne urządzenie dla dużej liczby aplikacji, które wymagają szybkich czytników kodów kreskowych, niezawodnych i wydajnych urządzeń. Zebra LS2208 oferuje optymalną wydajność odczytu kodów kreskowych, przez co doskonale nadaje się w do pracy w handlu detalicznym, magazynie, warsztacie, a odpowiednia konfiguracja pozwala na pracę w szpitalu i laboratorium. Idealna równowaga w urządzeniu Zebra LS2208 pomiędzy wydajnością, solidnością, prowadzi do podniesienia produktywności, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów zakupu urządzenia i jego eksploatacji.

Symbol LS2208 – najchętniej skaner QR

Pierwotnym modelem czytnika ręcznego ze skanerem liniowym był Symbol LS2208, który rozpowszechnił skanery kodów kreskowych na całym świecie. Firma Symbol stworzyła urządzenie, które bardzo ciepło zostało przyjęte przez Klientów z uwagi na swoje dobre właściwości i niską cenę. Z tego powodu firma Motorola i Zebra, które w późniejszym czasie przejęły prawa do marki Symbol nie zrezygnowały z flagowego modelu jakim był Symbol LS2208 ale kontynuowały produkcje pod nową nazwą.

Skaner kodów Motorola – sprawdzona jakość urządzenia w niskiej cenie

Kolejnym właścicielem praw do urządzenia była Motorola, która produkowała dalej znane urządzenie, tym razem jako Motorola LS2208, które posiadało szeroką gamę zwolenników i właścicieli tych czytników ręcznych. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie tego samego urządzenia w obecnym środowisku.

Skaner kodów qr - właściwości

Zebra LS2208 pozwala na odczyt ponad stu skanów na sekundę oraz duże pole widzenia. Dzięki temu skaner jest bardzo szybkim urządzeniem, które gwarantuje optymalne skanowanie. Sprzęt odczytuje pełne kody EAN z odległości do 40 cm, co zapewnia ergonomię i zwiększa wydajność pracy. Skaner LS2208 nie wymaga dodatkowego oświetlenia podczas skanowania, co pozwala uniknąć problemów podczas przetwarzania danych.

Ergonomiczny kształt - czytnik kodów QR Zebra LS2208

Konstrukcja czytnika kodów kreskowych Zebra LS2208 jest klasyczna – posiada uchwyt pistoletowy i spust. Dzięki temu urządzenie jest łatwe w użyciu i ergonomiczne, co sprawia, że jest intuicyjnym urządzeniem nawet dla nowych pracowników, którzy nie korzystali nigdy ze skanera kodów kreskowych. Zebra LS2208 jest bardzo dobrze zbalansowanym urządzeniem, który skutecznie zmniejsza zmęczenie pracownika, z zachowaniu jednoczesnego komfortu obsługi, co ma duży wpływ na wydajność pracownika.

Wydajność modułu skanującego

Zintegrowany w urządzeniu dekoder kodów kreskowych rozpoznaje dużą liczbę kodów 1D i automatycznie wysyła je do hosta. Dodatkowo moduł skanujący jest w pełni otwarty na rozbudowę i można go łatwo adaptować do nowych typów kodów kreskowych. Skaner Zebra LS2208 jest niezwykle uniwersalny, który współpracuje ze wszystkimi interfejsami. Wystarczy wybrać odpowiednią konfigurację urządzenia z kablem interfejsu. Zebra LS2208 został zaprojektowany do codziennej ciągłej pracy. Urządzenie wytrzymuje upadki z wysokości do 1,5m na beton.

Dane techniczne
SKULS2208-SR20001R_cfg
Jednostka miaryszt.
Odczytywane kody kreskowe:1D
Typ skanera:laser
Zasięg odczytu:Nie
Sygnalizacja odczytu:dźwiękowa, świetlna
Szybkość skanowania:100 scan/sek.
Dostępne interfejsy:USB, RS-232, PS/2
Odporność na upadki:1,50 m
Norma szczelności IP:brak danych
Temperatura robocza:brak danych
Wilgotność otoczenia:5% - 95%
Wymiary:brak informacji
Waga:150 g
Kolor:czarny lub biały
Gwarancja producenta:60 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:brak danych
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena372,48 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Czytnik ręczny Motorola/Zebra LS2208

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Justyna 1 listopada 2018
W porządku czytnik. Spełnia w zupełności swoją rolę
Jakość
Cena
Dostępność
Zuza 11 stycznia 2018
Poprzednio posiadaliśmy te same czytniki, tylko z logo Symbol. Teraz mamy ze znakiem Zebra i równie dobrze sobie radzą, co te poprzednie. Polecam :)
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności