Etykiety białe

Sprzedajemy etykiety papierowe, termiczne oraz foliowe o wysokiej jakości, dostępne w wielu rozmiarach. Jesteśmy w stanie wyprodukować etykiety o różnych parametrach. Rodzaj papieru, rodzaj kleju, ilość rzędów etykiety, ilość etykiet na rolce i średnica wewnętrzna rolki podlegają indywidualnej wycenie.
Białe etykiety samoprzylepne na roli to sztandarowy rodzaj materiałów eksploatacyjnych dla różnych branż, zależnie od wykorzystanego surowca. Do dyspozycji są etykiety papierowe, termiczne i foliowa, a każda z nich dodatkowo jest podzielona jeszcze na konkretne specyfiki. Dzięki temu można indywidualnie dopasować białe etykiety samoprzylepne do potrzeb i warunków pracy. Dodatkowo białe etykiety samoprzylepne doskonale się nadają do zadruku kodów kreskowych na towary i produkty w magazynach i sklepach, ponieważ kod kreskowy jest bardzo wyrazisty i kontrastuje czarnym nadrukiem z białym tłem etykiety.

Białe etykiety papierowe

Etykiety samoprzylepne białe papierowe przeznaczone są zadruku termotransferowego. Są odporne na promienie UV, dzięki czemu zadruk nie znika tak szybko jak w przypadku termicznej etykiety. Należy jednak pamiętać, że właściwości etykiety papierowej nie są tak dobre jak foliowej. Nie jest ona odporna na wodę, wilgoć tak jak biała etykieta foliowa.

Białe etykiety termiczne

Oferujemy etykiety samoprzylepne białe termiczne na roli, które można zadrukowywać w drukarce kodów kreskowych termicznej. Ich niska cena sprawia, że są chętnie wybierane na etykiety dla listów przewozowych i innych miejsc, gdzie nie jest wymagane długotrwałe umieszczenie etykiety białej termicznej. Jest to najmniej odporna etykieta na warunki atmosferyczne.

Białe etykiety foliowe

Etykiety samoprzylepne białe foliowe na roli są odporne na wszystkie niekorzystne warunki, w tym wodę, działania mechaniczne i wiele innych. Najczęściej wybieranym kolorem etykiet samoprzylepnych jest biały z uwagi na kontrastujące barwy z czarnym zadrukiem. Ponadto nie jest wymagany dodatkowy barwnik dla etykiety, co minimalizuje koszty produkcyjne.