Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC30/MC31/MC32 - OEMhard

26.68
OEM_hard

27 pkt

  • OEM_hard
OEMprotector
OEM_hard_0300_3174
 
Przelew 15 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Folia OEMhard o grubości 0,24 mm i twardości 6H to zaawansowana i skuteczna ochrona ekranów urządzeń elektronicznych zarówno pojemnościowych i rezystancyjnych (rysik), bez wpływu na ich właściwości dotykowe.

26,68 pln 32,82 pln z VAT
27 pkt
LUB
Opis

Laserowa technologia wycinania zapewnia doskonałe dopasowanie i równość krawędzi.

OEMhard to technologia dedykowana do ekranów płaskich, rekomendowana do użycia w trudnych warunkach z ryzykiem zarysowania powierzchni poprzez narzędzia, klucze, długopisy itp.

Specjalna utwardzona powłoka zabezpiecza folię przed uszkodzeniem, dzięki czemu przez długi czas nie widać na niej żadnego śladu zużycia.

Klej silikonowy sprawia, że montaż jest bardzo łatwy a ewentualne pęcherze powietrza bezproblemowo można wypchnąć spod powierzchni folii. W razie potrzeby korekty położenia, folię można ponownie unieść za pomocą lepkiej taśmy i ponownie zainstalować. Demontaż folii nie pozostawia śladów kleju na ekranie.

Folia OEMhard wyposażona jest w dwie warstwy folii technicznej (od strony kleju oraz powierzchni roboczej), które należy usunąć podczas montażu przy pomocy integralnych naklejek na rogach produktu, zgodnie z instrukcją obsługi.

Folia ochronna zabezpiecza powierzchnię ekranu przed czynnikami zewnętrznymi oraz zależnie od technologii - wzbogaca jego parametry.

Folia nie chroni w pełni ekranu przed stłuczeniem, ale stanowi dodatkowy bufor dla powierzchni dzięki częściowym właściwościom amortyzującym warstwy kleju. Dla lepszej ochrony przed stłuczeniem urządzeń mobilnych zaleca się dodatkowo stosowanie etui ochronnych.

Dane techniczne
SKUOEM_hard_0300_3174
Jednostka miaryszt.
ProducentOEMprotector
Cena26,68 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC30/MC31/MC32 - OEMhard

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności