Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC30/MC31/MC32 - OEMhybrid

38
OEM_hybrid

38 pkt

  • OEM_hybrid
OEMprotector
OEM_hybrid_0300_3174
 
Przelew 15 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Folia OEMhybrid o grubości 0,20 mm i twardości 8H to zaawansowana i skuteczna ochrona ekranów urządzeń elektronicznych zarówno pojemnościowych i rezystancyjnych (rysik), bez wpływu na ich właściwości dotykowe.

38,00 pln 46,74 pln z VAT
38 pkt
LUB
Opis

Warstwa oleofobowa ułatwia czyszczenie ekranu i zapobiega przywieraniu brudu (w tym bakterii).

OEMhybrid to technologia dedykowana do ekranów płaskich, która łączy twardość szkła hartowanego z bardzo małą grubością i elastycznością folii, bez ryzyka efektu kruszenia i pękania szkła.

Rekomendowana do użycia w bardzo trudnych warunkach z ryzykiem zarysowania powierzchni poprzez narzędzia, klucze, długopisy itp.

Specjalna utwardzona powłoka zabezpiecza materiał przed uszkodzeniem, dzięki czemu przez długi czas nie widać na nim żadnego śladu zużycia.

Klej silikonowy sprawia, że montaż jest bardzo łatwy a ewentualne pęcherze powietrza bezproblemowo można wypchnąć spod powierzchni folii. W razie potrzeby korekty położenia, folię można ponownie unieść za pomocą lepkiej taśmy i ponownie zainstalować. Demontaż folii nie pozostawia śladów kleju na ekranie.

Folia OEMhybrid wyposażona jest w dwie warstwy folii technicznej (od strony kleju oraz powierzchni roboczej), które należy usunąć podczas montażu przy pomocy integralnych naklejek na rogach produktu, zgodnie z instrukcją obsługi.

Folia ochronna zabezpiecza powierzchnię ekranu przed czynnikami zewnętrznymi oraz zależnie od technologii - wzbogaca jego parametry.

Folia nie chroni w pełni ekranu przed stłuczeniem, ale stanowi dodatkowy bufor dla powierzchni dzięki częściowym właściwościom amortyzującym warstwy kleju. Dla lepszej ochrony przed stłuczeniem urządzeń mobilnych zaleca się dodatkowo stosowanie etui ochronnych.

Dane techniczne
SKUOEM_hybrid_0300_3174
Jednostka miaryszt.
ProducentOEMprotector
Cena38,00 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC30/MC31/MC32 - OEMhybrid

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności