Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC55/MC70/MC75 - OEMprime+

20
  • OEM_prime+
OEMprotector
oem_prime+_0350_3164
 
Przelew 20 zł netto

Folia OEMprime+ o grubości 0,15 mm i twardości 3H to podstawowa i skuteczna ochrona ekranów urządzeń elektronicznych zarówno pojemnościowych i rezystancyjnych (rysik), bez wpływu na ich właściwości dotykowe.

20,00 pln 24,60 pln z VAT
LUB
Opis

Laserowa technologia wycinania zapewnia doskonałe dopasowanie i równość krawędzi.

Warstwa oleofobowa ułatwia czyszczenie ekranu i zapobiega przywieraniu brudu (w tym bakterii).

OEMprime+ to technologia dedykowana do ekranów płaskich, rekomendowana do użycia w umiarkowanie trudnych warunkach pracy ekranu.

Z uwagi na niską cenę można ją traktować jako dodatkową warstwę ochronną wyświetlacza, która może podlegać bieżącej wymianie w ramach zużywania.

Klej silikonowy sprawia, że montaż jest bardzo łatwy, a ewentualne pęcherze powietrza bezproblemowo można wypchnąć spod powierzchni folii. W razie potrzeby korekty położenia, folię można ponownie unieść za pomocą lepkiej taśmy i ponownie zainstalować. Demontaż folii nie pozostawia śladów kleju na ekranie.

Folia OEMprime+ wyposażona jest w dwie warstwy folii technicznej (od strony kleju oraz powierzchni roboczej), które należy usunąć podczas montażu przy pomocy integralnych naklejek na rogach produktu, zgodnie z instrukcją obsługi.

Folia ochronna zabezpiecza powierzchnię ekranu przed czynnikami zewnętrznymi oraz zależnie od technologii - wzbogaca jego parametry.

Folia nie chroni w pełni ekranu przed stłuczeniem, ale stanowi dodatkowy bufor dla powierzchni dzięki częściowym właściwościom amortyzującym warstwy kleju. Dla lepszej ochrony przed stłuczeniem urządzeń mobilnych zaleca się dodatkowo stosowanie etui ochronnych.

Dane techniczne
SKUoem_prime+_0350_3164
Jednostka miaryszt.
Stan magazynuN/D
ProducentOEMprotector
Cena20,00 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Ochrona ekranu - Motorola/Zebra MC55/MC70/MC75 - OEMprime+

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Generała Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności