Abonament utrzymania Aplikacji Modyfikowanej

200
 
ABN-MODYF-1MSC
 
Przelew 0 zł netto

Abonament utrzymania Aplikacji Modyfikowanej   UUsługa dedykowana jest dla aplikacji 4Mag, 4Sales, 4Inwentaryzacja i obejmuje 1 miesiąc wsparcia aplikacji w zakresie: Obsługi błędów, konsultacji technicznych oraz analizy funkcjonalnej pod dalsze modyfikacje, aktualizacji związanej ze zmianami w oprogramowaniu Insert, oraz upoważnia do pierwszeństwa w zgłoszeniach od klientów (Czas reakcji do 6 godzin).

200,00 pln 246,00 pln z VAT
LUB
Opis

Abonament utrzymania Aplikacji Modyfikowanej   Usługa dedykowana jest dla aplikacji 4Mag, 4Sales, 4Inwentaryzacja i obejmuje 1 miesiąc wsparcia aplikacji w zakresie: Obsługi błędów, konsultacji technicznych oraz analizy funkcjonalnej pod dalsze modyfikacje, aktualizacji związanej ze zmianami w oprogramowaniu Insert, oraz upoważnia do pierwszeństwa w zgłoszeniach od klientów (Czas reakcji do 6 godzin). 

Dane techniczne
SKUABN-MODYF-1MSC
Jednostka miaryszt.
Stan magazynuW magazynie
ProducentNie
Cena200,00 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Abonament utrzymania Aplikacji Modyfikowanej

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Generała Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności