Drukarki Honeywell, Datamax, Intermec

Oferujemy drukarki Intermec oraz Datamax O'Neil zarówno przemysłowe jak i biurkowe. Firma Intermec, która produkowała takie urządzenia jak PM41 i PM43 została przejęta przez firmę Honeywell, która jest posiadaczem urządzeń znanego producenta Datamax, który produkował takie urządzenia drukujące jak Datamax I-4212e albo M-class Mk II. Każdy z tych produktów zachowały swoje właściwości i świetne parametry - słynne dla urządzeń Intermec i Datamax. Honeywell to producent skanerów i terminali, który rozszerzył swoją ofertę w branży Auto ID o mechanizmy do zadruku etykiet. Bazując na doświadczeniu marki Datamax O'Neil w zakresie produkowania przemysłowych drukarek kodów kreskowych i wiedzy producenta Intermec z tej samej dziedziny, firma Honeywell oferuje bardzo wysokiej jakości urządzenia do zadruku kodów kreskowych.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 27

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 27

Ponadto urządzenia Intermec w swojej ofercie posiadają drukarki przenośne. Dzięki doświadczeniu jakie posiada Intermec z zakresu produkowania mobilnych drukarek kodów kreskowych - drukarki Honeywell mogą śmiało konkurować z produktami bardzo dużych gigantów branży drukarek etykiet. Dodając do tego trwałość i niezniszczalność urządzeń Datamax - drukarki Honeywell posiadają pełną gamę ofertową wśród drukarek etykiet.

Drukarki kodów kreskowych Datamax

Bardzo znane urządzenia, które swoją popularność zyskały dzięki modelom przemysłowym. Ich niezniszczalne mechanizmy drukujące są nadal dostępne w nowych drukarkach etykiet pod szyldem Honeywell. Twarda obudowa drukarek Datamax i bardzo szybki zadruk, sprawiają, że urządzenia te są bardzo chętnie wybierane w branży logistycznej i handlowej. Głownie drukarki Datamax wykorzystywane są w magazynach i centrach logistycznych. Mniejsze modele znajdują swoje zastosowanie w handlu detalicznym i medycynie podczas zadruku np. opasek. Modele drukarek kodów kreskowych Datamax są niewielkich rozmiarów urządzeniami, które zapewniają właściwości zadruku takie jak większe modele.

Drukarki Intermec

Zanim została firma Intermec wchłonięta w giganta jakim jest Honeywell, produkowała drukarki przemysłowe, biurkowe i mobilne z logo Intermec, które były niezwykle konkurencyjne w swoich klasach i gwarantowały wspaniałe właściwości zadruku kodów kreskowych w dowolnych warunkach. Ich liczne możliwości konfiguracyjne każdego z oferowanych urządzeń sprawiały, że drukarki etykiet Intermec bez problemu mogły zintegrować z dowolnym środowiskiem pracy. Ponadto duża ilość akcesoriów w ofercie Intermec sprawia, że można dostosować je do własnych specyficznych potrzeb.