Epson

Epson to firma, która w procesie projektowania i tworzenia produktów dąży do doskonałości. Firma od lat zachowuje stałe miejsce na liście czołowych producentów asortymentów potrzebnych w procesie druku. To również firma posiadająca liczne opatentowane technologie, które, dzięki dążeniu do innowacyjności, stanowią o ich wysokiej jakości i trwałości. Producent oferuje szerokie zastosowanie swoich urządzeń w procesie przemysłowym. Kiedy potrzebne są wielkie nakłady, precyzyjne wydruki o wysokiej jakości, niezakłócona praca urządzenia w trudnych warunkach - śmiało możemy polecić Ci tę markę.

Siatka Lista

1-12 of 41

Siatka Lista

1-12 of 41

Wysoki standard wydruku - Drukarki firmy Epson

Technologia wydruku to niezwykle ważny element pracy przemysłowej, handlu detalicznego czy logistyki. Dlatego drukarki etykiet Epson zostały wyprodukowane, aby sprostać oczekiwaniom klienta, jego zmieniającym się wymaganiom i trudnym warunkom pracy. Jeżeli chcemy uzyskać dobrą jakość wydruku czy zachować kolor, nowocześnie zaprojektowane głowice zapewnią nam wysokie standardy. Urządzenia przeznaczone są do wydruku dużych lub małych nakładów kolorowych etykiet, które są główną cechą rozwiązań producenta. Zapewniamy, że sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, aby drukować dużo i szybko, i to niemal przez cały czas.

Wysoka jakość wykonania

Drukarki charakteryzują się wytrzymałością konstrukcji i obudowy. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w trudnych warunkach przemysłowych. Dzięki odpowiednim kształtom oraz materiałowi, z którego są skonstruowane, drukarki nie oprą się wilgoci czy wysokim temperaturom. Nie obawiajmy się również tego, że zaszkodzi pył, kurz czy po prostu wszelkie drgania. Warto odnotować, że drukarki tego producenta cechują się szybkością wydruku, zapewniając nam oszczędność czasu i zwiększając naszą wydajność.

W zależności od potrzeb

Przy wyborze urządzeń tego producenta warto pamiętać, że zostały zaprojektowane, aby usprawnić działania nasze, jak i naszej firmy. Druk kodów paskowych do śledzenia stanów magazynowych czy etykiet i metek, sprawdzi się w warunkach sklepowych. W magazynach lub ośrodkach dystrybucji sprawdzi się druk etykiet wysyłkowych lub pocztowych, wszelkiego rodzaju instrukcji dostarczania, oznaczeń czy zwykłych etykiet informacyjnych.

Nie zapominajmy o branży rozrywkowej, gdzie sprawdzi druk biletów, kart członkowskich czy druk opasek umożliwiających wejście na eventy, koncerty lub spektakle teatralne. A co z etykietowaniem produktów żywnościowych? Istnieje możliwość druku etykiet na opakowania żywności, przyborów kuchennych lub toaletowych, jak również wydruk etykiet z informacjami zdrowotnymi, o środkach chemicznych czy etykiety dystrybucyjne. Wszystkie urządzenia do produkcji etykiet cechują się minimalizowaniem marginesów, a tym samym redukują straty. Zapewniają efektywność, a to wszystko dzięki możliwości wyprodukowania większej liczby etykiet z jednej taśmy, którą można wymienić po zużyciu w bardzo łatwy sposób.