Terminal kodów kreskowych Zebra MC3300

3525.3144
 • Terminal kodów kreskowych Zebra MC3300
 • Klawiatura MC3300
Zebra
MC330K-GE3HA3RW_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Terminal mobilny Zebra MC33 z systemem Android, klawiaturą i ekranem dotykowym

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

3 525,31 pln 4 336,13 pln z VAT
Opis

Terminal magazynowy Zebra 

Kolektory kodów kreskowych to kompaktowe urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny handel. Najnowsze terminale radzą sobie z odczytem wytartych czy zniszczonych kodów, często również ze znacznych odległości. Jednym z nich jest oferowany przez nas terminal Zebra MC3300.

Wygodny w użyciu terminal  Android

MC3300 to urządzenie wyposażone w dwa sposoby wprowadzania danych, mianowicie za pomocą klawiatury i ekranu dotykowego. Fizyczna klawiatura terminalu Zebra (do wyboru numeryczna, alfanumeryczna lub funkcyjna) to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy nie lubią korzystać z klawiatury ekranowej, szczególnie, że zwykle wymaga to zdjęcia rękawiczek lub dysponowania rysikiem. Przyciski klawiatury mają dobrze wyczuwalny klik i znajdują się w dużych odległościach od siebie.

Prezentowany kolektor danych został zaprojektowany pod kątem dużej wygody użytkowania

Dzięki znanemu systemowi Android 7.0 obsługa urządzenia Zebra MC3300 jest łatwa i prosta. Oprogramowanie działa płynnie i bez większych opóźnień zarówno podczas korzystania z podstawowych, jak i zaawansowanych funkcji, a to dzięki procesorowi o częstotliwości 1.8 GHz i dużej pojemności pamięci RAM 4 GB. Jak widać, urządzenie Zebra MC33 Android jest doskonale przemyślane pod kątem technicznym.

Terminal MC3300 został wyposażony w skaner laserowy oraz imager, dzięki czemu odczytuje kody kreskowe 1D oraz 2D. Jego ogromną zaletą jest ich skuteczne przechwytywanie z odległości wynoszącej nawet 18 metrów.

Terminal Zebra - Zastosowania

Terminal kodów kreskowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest odczytywanie dużych ilości kodów kreskowych, niekiedy mocno zniszczonych i wytartych bądź znajdujących się w dużej odległości od skanera. Poprawność błyskawicznego skanowania zostaje zasygnalizowana charakterystycznym dźwiękiem, zaś w przypadku cichego otoczenia - zielonymi diodami LED. Terminal Zebra MC3300 może być wyposażony w głowicę obrotową umożliwiającą obrót skanera i odczyt kodu zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dzięki mnogości funkcji terminal Zebra MC3300 jest chętnie wykorzystywany w handlu detalicznym, a także w magazynach i transporcie.

Cena Zebra MC3300 należy do bardzo niskich, szczególnie biorąc pod uwagę funkcjonalność i wytrzymałość urządzenia.

Urządzenie Zebra MC3300 Android jest rekomendowane do obsługi naszych aplikacji 4MAG E-commerce i przy wykorzystaniu programów grupy Insert: Subiekt GT, Subiekt Nexo.

W naszym sklepie dostępny jest szereg akcesoriów do prezentowanego terminala kodów kreskowych, jak i jego poprzedniej wersji z systemem Windows - Zebra MC3200. Dla przykładu kabura na skaner powinna stanowić nieodzowny element urządzenia, gdyż chroni je przed większością uszkodzeń.

Kolektor Magazynowy - Cechy:

 • System operacyjny: Android 7.1
 • Typ skanera: laser, imager
 • Odczytywane kody kreskowe: 1D, 2D
 • Daleki zasięg odczytu: tak
 • Interfejsy: USB
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth, WiFi, NFC
 • GPS: tak
 • Rękojeść: tak
 • Temperatura robocza: od -20°C do 50°C

Terminal nie ma w zestawie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUMC330K-GE3HA3RW_cfg
Jednostka miaryszt.
System operacyjny:Android 7.1
Wyświetlacz:4"
Procesor:1.8 GHz
Ilość pamięci:4GB
Typ skanera:laser, imager
Odczytywane kody kreskowe:1D i 2D
Daleki zasięg odczytu:tak
Klawiatura:numeryczna lub alfanumeryczna
Dostępne interfejsy:USB
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi
GPS:tak
Kamera:tak
Bateria:5200 mAh
Uchwyt pistoletowy (rękojeść):tak
Obsługa kart pamięci:tak
Odporność na upadki:1,5 m
Norma szczelności:54
Temperatura robocza:od -20°C do 50°C
Wilgotność otoczenia:10% - 95%
Wymiary:20 x 7 x 3,4 cm
Waga:509 g
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:terminal
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena3 741,05 pln
Ulotka
Wideo
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Terminal kodów kreskowych Zebra MC3300

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Ireneusz 2 listopada 2018
Mieliśmy poprzednio MC3200, jednak nasze oprogramowanie zmieniło się na wersję Android. MC3300 jak się dowiedziałem może korzystać z akcesoriów do MC32, więc był to naturalny wybór.
Jakość
Cena
Dostępność
Radzio 21 kwietnia 2018
Nasza firma wdrożeniowa określiła, że potrzebujemy urządzenia z androidem, wyposażonego w uchwyt pistoletowy oraz imager. MC3300 spełnia swoje zadanie znakomicie.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności