Terminal kodów kreskowych Intermec/Honeywell CK3X

  • Honeywell CK3X
Honeywell
CK3XAB4K000W4100_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Honeywell CK3X to komputer mobilny oferujący szeroki zakres funkcji zbierania danych oraz komunikacji bezprzewodowej zaprojektowany do pracy w magazynach.

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
Opis

Honeywell CK3X (dawniej Intermec) to komputer mobilny oferujący szeroki zakres funkcji zbierania danych oraz komunikacji bezprzewodowej zaprojektowany do pracy w magazynach. Terminal CK3X działa w oparciu o system operacyjny Windows Embedded Handheld 6.5.3, obsługuje sieci bezprzewodowe WiFi, Bluetooth. Skaner odczytuje kody 1D i 2D, także te uszkodzone, słabej jakości, z odległości do 15,2 m. Urządzenie jest zgodne z akcesoriami od starszego modelu Intermec CK3B, możliwość zastosowania nowoczesnych narzędzi konfiguracyjnych (Intermec CloneNGo) ułatwia i przyspiesza przenoszenie ustawień pomiędzy urządzeniami, a system operacyjny Microsoft Windows Embedded Handheld gwarantuje dostęp do różnorodnych aplikacji magazynowych, sprzedażowych itp.

Odczyt kodów 1D i 2D dzięki Honeywell CK3X

Dzięki wytrzymałej obudowie mobilny komputer Honeywell CK3X gwarantuje pewność działania i niezawodność pracy urządzenia nawet dla wymagających środowisk, takich jak magazyny, centra logistyczne i pracownicy mobilni w terenie. Terminal mobilny Honeywell CK3X posiada zintegrowany system skanowania, dzięki któremu można wszechstronnie i niezawodnie odczytać wszystkie popularne kody kreskowe 1D i 2D. W zależności od zastosowania, do wyboru jest standardowa odległość odczytu i opcja odczytu bliskiego zasięgu i dalekiego zasięgu. System celowania laserowego, który jest bardzo dobrze widoczny nawet gdy jest bardzo jasno zwiększa wydajność pracy terminala kodów kreskowych CK3X.

Intermec CK3X – nowoczesny terminal kodów kreskowych

Do wymiany danych terminal kodów kreskowych Intermec CK3X wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi z podwójnym pasmem 802.11 a / b / g / n. Do bezprzewodowego zarządzania urządzeniami peryferyjnymi dostępny jest również zintegrowany moduł Bluetooth. Opcjonalnie dostępny jest również moduł RFID. Intermec CK3X obsługuje również system głosowy Vocollect. Aby zwiększyć wydajność, wymienna bateria z łatwością wytrzymuje pracę przez całą zmianę.

Terminal nie posiada w zestawie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUCK3XAB4K000W4100_cfg
Jednostka miaryszt.
System operacyjny:Windows Embedded Handheld 6.5
Wyświetlacz:3.5"
Procesor:1GHz
Ilość pamięci:256 MB
Typ skanera:Nie
Odczytywane kody kreskowe:1D, 2D
Daleki zasięg odczytu:nie
Klawiatura:alfanumeryczna
Dostępne interfejsy:USB
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi
GPS:nie
Kamera:nie
Bateria:5100 mAh
Uchwyt pistoletowy (rękojeść):nie
Obsługa kart pamięci:tak
Odporność na upadki:1,5 m
Norma szczelności:54
Temperatura robocza:od -20°C do 70°C
Wilgotność otoczenia:95%
Wymiary:21,6 x 8,3 x 3,6 cm
Waga:499 g
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:terminal
Stan magazynuNie
ProducentHoneywell
Cena3 445,98 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Terminal kodów kreskowych Intermec/Honeywell CK3X

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Stefan 12 czerwca 2018
Bardzo dobry terminal. Posiadamy 3 takie i nie było nigdy problemów.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności