Terminal kodów kreskowych Motorola/Zebra MC2180

  • Zebra MC2100
Zebra
K-MC2180-CS01E-CRD_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Zebra MC2180 to komputer mobilny przeznaczony do usprawniania operacji magazynowych, halach przeładunkowych, handlu detalicznym, logistyce oraz lekkiej produkcji.

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
Opis

Zebra MC2180 (dawniej Motorola) to komputer mobilny przeznaczony do usprawniania operacji magazynowych, halach przeładunkowych, handlu detalicznym, logistyce oraz lekkiej produkcji. Model wyposażony jest w skaner kodów kreskowych 1D typu imager, czytelny, dotykowy wyświetlacz 2.8 cala QVGA, procesor Marvell PXA 320 624 MHz, pamięć 128 MB RAM, 256 MB Flash z możliwością rozbudowy do 32 GB. Urządzenie jest odporne na kurz, wilgoć, skrajne temperatury oraz upadki z wysokości do 1,2 m. Funkcja Push-to-talk w terminalu Zebra MC2180 umożliwia kontakt z jednym lub kilkoma użytkownikami jednocześnie. Terminal pracuje w oparciu o system Windows CE 6.0, komunikuje się bezprzewodowo z innymi systemami informatycznymi poprzez WLAN, WiFi, Bluetooth. Zebra MC2100 przy swojej funkcjonalności w tej klasie urządzeń wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną.

Solidny terminal kodów kreskowych - Motorola MC2180

Przetwarzanie dużych ilości danych wymaga wydajnego narzędzia, takiego jak wytrzymały terminal mobilny Zebra MC2180. Zwiększ produktywność w zarządzaniu całą firmą - od magazynu po obszary takie jak sprzedaż. Niewielka, lekka obudowa mobilnego urządzenia idealnie leży w dłoni i została specjalnie zaprojektowana do wygodnej obsługi jedną ręką. Wewnątrz urządzenia Motorola MC2180 umieszczono bardzo wydajne komponenty, które zwykle można znaleźć tylko w droższych produktach. Szybki procesor 624 MHz i bardzo dobra pamięć wewnętrzna terminala mobilnego zapewniają optymalną wydajność przez cały czas.

Właściwości terminala mobilnego Motorola MC2100

Urządzenie Motorola MC2100 jest fabrycznie wyposażone w systemem operacyjnym Windows Embedded CE 6.0 Core lub CE 6.0 Pro. Sprzęt magazynowy posiada ekran o przekątnej 7 cm (2.8 ") z podświetleniem. Użytkownik ma do dyspozycji 27 przycisków fizycznych. Praktyczne funkcje zdalnego dostępu w terminalu Motorola MC2100 upraszczają nie tylko uruchamianie, ale także aktualizacje oprogramowania i nadzór systemu. Aby jeszcze bardziej zwiększyć spektrum zastosowań, istnieje szereg dodatkowych opcji, w tym: ekran dotykowy, kamera 1D / 2D, specjalne klawisze funkcyjne, Wi-Fi i Bluetooth.

Terminal nie posiada w zestawie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUK-MC2180-CS01E-CRD_cfg
Jednostka miaryszt.
System operacyjny:Windows Embedded CE 6.0
Wyświetlacz:2.8"
Procesor:Marvell PXA 320 624 MHz
Ilość pamięci:128 MB
Typ skanera:laser, imager
Odczytywane kody kreskowe:1D i 2D
Daleki zasięg odczytu:nie
Klawiatura:numeryczna
Dostępne interfejsy:USB
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi
GPS:nie
Kamera:nie
Bateria:2400 mAh
Uchwyt pistoletowy (rękojeść):nie
Obsługa kart pamięci:tak
Odporność na upadki:1,2 m
Norma szczelności:54
Temperatura robocza:od -10°C do 50°C
Wilgotność otoczenia:5% - 95%
Wymiary:17,1 x 3,4 x 6 cm
Waga:228 g
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:terminal, kabel USB, stacja dokująca, zasilacz
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena2 347,63 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Terminal kodów kreskowych Motorola/Zebra MC2180

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Sara 4 września 2018
Bardzo fajny terminal do inwentaryzacji środków trwałych.
Jakość
Cena
Dostępność
Anastazja 21 stycznia 2018
Terminal świetnie spisuje się podczas inwentaryzacji. Posiadamy zespół, który wyposażony jest w te urządzenia i mogę je śmiało polecić.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Generała Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności