Biurkowa drukarka etykiet Honeywell PC42t

1041.3432
  • Honeywell PC42t
Honeywell
PC42TWE01013_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Honeywell PC42t – funkcjonalna drukarka biurkowa


Drukarki biurkowe to urządzenia do wielu zastosowań. Umożliwiają wydruk etykiet z kodem kreskowym, które można wykorzystać do znakowania produktów, ale również przesyłek, dokumentów czy też w sektorze medycznym.


Honeywell PC42t to drukarka kodów kreskowych, która idealnie sprawdzi się w znakowania towarów, handlu detalicznym oraz opiece zdrowotnej. Łatwość instalacji i szybkość wydruku sprawia, że PC42t jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

1 041,34 pln 1 280,85 pln z VAT
Opis

Drukarka Honeywell PC42t – funkcjonalna drukarka biurkowa

Biurkowe drukarki etykiet to urządzenia do wielu zastosowań. Umożliwiają wydruk etykiet z kodem kreskowym, które można wykorzystać do znakowania produktów, ale również przesyłek, dokumentów czy też w sektorze medycznym.

Honeywell PC42t to drukarka kodów kreskowych, która idealnie sprawdzi się w znakowania towarów, handlu detalicznym oraz opiece zdrowotnej. Łatwość instalacji i szybkość wydruku sprawia, że PC42t jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Parametry techniczne drukarki etykiet PC42t

Urządzenie drukuje w technologii termotransferowej i w rozdzielczości 203 dpi. Maksymalna szerokość etykiety to 110 mm, zaś maksymalna szerokość rolki etykiet wynosi 127 mm. Jeśli chodzi o taśmę termotransferową, jej maksymalna szerokość wynosi 109,2 mm, natomiast długość 300 m, co w praktyce oznacza, że jedna taśma wystarcza na długo i nie ma konieczności częstego wymieniania materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenie oferuje możliwość połączenia za pomocą portów USB, Ethernet, RS-232. Komunikuje się w językach EPL, ZPLII. Dzięki możliwości zastosowania większych rolek niż w przypadku innych drukarek w tej klasy, PC42t może być używana znacznie dłużej niż konkurencyjne urządzenia.

Termotransferowa biurkowa drukarka etykiet Honeywell PC42t

Bardzo intuicyjna i przyjazna dla użytkownika drukarka termotransferowa Honeywell PC42t dostępna jest w dwóch opcjach konfiguracyjcnych. Chodzi o rolki z taśmami termotransferowymi: z gilzą 12,7 mm (0,5 cala) i 25,4 mm (1 cal) - w przypadku nadwymiarowych taśm barwiących o długości 300 m, które zwykle przeznaczone są do większych drukarek przemysłowych. Dzięki temu, że taśma jest aż 4 razy dłuższa od standardowej, znacząco wydłuża się czas pracy drukarki pomiędzy wymianą rolek taśmy termotransferowej w modelu Honeywell PC42t.

Trwały i wyraźny zadruk etykiet

Sprawdzony mechanizm drukujący w Honeywell PC42t zapewnia ostry zadruk w rozdzielczości 203 dpi. Integracja z istniejącymi środowiskami pracy, jak i proces drukowania, są wyjątkowo proste i szybkie. Dzieje się tak m.in. dzięki licznym emulacjom, takimi jak Direct Protocol (DP), ZSim (ZPL-II), E-Sim (EPL). Sprawdzone interfejsy USB, RS-232, opcjonalnie Ethernet znacząco upraszczają integrację drukarki biurkowej Honeywell PC42t. Powstające wydruki są wyraźne i trwałe, dlatego skanery kodów kreskowych nie mają problemu z ich odczytem.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUPC42TWE01013_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:Nie
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:110 mm
Maksymalna szerkość druku:104,1 mm
Maksymalna długość druku:brak danych
Maksymalna średnica rolki etykiet:127 mm
Maksymalna prędkość druku:Nie
Maksymalna szerkość taśmy:109,2 mm
Maksymalna długość taśmy:300 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:Nie
Nawój taśmy termotransferowej:brak danych
Interfejs:USB
Pamięć:64 MB SDRAM
Języki programowania:DP, ZPL-II, EPL
Temperatura pracy:od 5°C do 40°C
Wymiary:297 x 226 x 177 mm
Waga:2,5 kg
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:BarTender
Dodatkowo dokupić można:brak danych
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentHoneywell
Cena1 041,34 pln
Ulotka
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Biurkowa drukarka etykiet Honeywell PC42t

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (3):

Monika 13 listopada 2018
Najtańszy zadruk termotransferowy. W tej cenie nie ma nic lepszego.
Jakość
Cena
Dostępność
Kasia 17 maja 2018
Fajna, tania konkurencja dla Zebry. Dodam, że mamy ją od roku i wszystko jest okej.
Jakość
Cena
Dostępność
Jarek 29 stycznia 2018
Najtańsza dostępna drukarka kodów kreskowych. Ładnie i szybko drukuje.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Generała Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności