Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610

8125.9759
Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610

8126 pkt

  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610
  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610
Zebra
ZT61042-T0E0100Z_cfg
3-5 dni
Przelew 0 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Zebra ZT600 to przemysłowa drukarka etykiet, która bazuje na serii XI

 
Status Zebra Premier Business Partner
Posiadamy najwyższy status partnerski firmy Zebra
 
 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

8 125,98 pln 9 994,96 pln z VAT
8126 pkt
Opis

Wśród najnowocześniejszych i najbardziej praktycznych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę znajdują się także przemysłowe drukarki etykietZebra ZT610, które pozwalają na wysokonakładowe drukowanie etykiet i znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych Drukarki Zebra ZT610 działają w oparciu o technologię druku termotransferowego. Drukarki przemysłowe umożliwiają drukowanie w dowolnym miejscu i charakteryzują się wzmocnioną obudową znacznie przedłużającą możliwości eksploatacji urządzenia.

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT600

Przemysłowe drukarki Zebra ZT610 są niezwykle praktycznymi urządzeniami o wyjątkowo długim czasie żywotności i możliwościach eksploatacyjnych. Modele posiadają niezwykle trwałą, wzmocnioną konstrukcję co sprawia, że są odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Model Zebra ZT610 pozwala na wysokonakładowy wydruk wysokiej jakości etykiet i ze względu na swoją wydajność może pomóc w rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że spełni oczekiwania każdego Klienta.

Funkcjonalne drukarki przemysłowe Zebra ZT610

Drukarki Zebra ZT610 to niezwykle praktyczne modele drukarek przemysłowych Zebry. Urządzenia mogą skutecznie pomóc w realizacji celów przedsiębiorstwa w gwałtowanie zmieniającym się środowisku i umożliwiają druk w szerokości 104 i rozdzielczości 24 pkt/mm. Dodatkowo szeroki wybór dostępnych części wymiennych takich jak: głowice do drukarki, obcinaki czy wałki dociskowe  sprawia, że drukarki są niezwykle wygodne w użyciu i mogą zostać dostosowane do potrzeb Klienta.

Przemysłowe drukarki etykiet do różnych zastosowań

Drukarki Zebra ZT610 bazują na  innowacyjnej technologii wydruku przemysłowego. Najwyższej jakości materiały drukujące zapewniają wysokiej klasy wydruki. Wytrzymała i trwała obudowa sprawia, że drukarki sprawdzają się w różnych branżach przemysłowych, nawet w miejscach gdzie będą panowały trudne warunki pracy. Metalowa konstrukcja zapewnia wydajność pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych.

Przemysłowe drukarki etykiet z wieloma funkcjami

Rozwiązania zaprojektowane przez firmę Zebra dodatkowo zwiększają wydajność drukarek. Przemysłowe modele drukarek ZT610 oferują szereg praktycznych rozwiązań przydatnych w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Drukarki z tej serii pozwalają na skuteczne zwiększenie produktywności przedsiębiorstwa i utrzymanie płynności najważniejszych procesów operacyjnych. Jednolita jakość druku oraz możliwość pracy przez 24h na dobę to niewątpliwe atuty tego typu drukarek przemysłowych.

Praktyczne urządzenie – szeroki wachlarz zastosowań

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610 to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych  zastosowań. Modele ZT610 są zoptymalizowane przede wszystkim pod kątem bardzo intensywnej eksploatacji oraz uzyskania jak największej produktywności dlatego znajdą zastosowanie szczególnie w sektorze produkcji, w magazynach, halach sprzedaży, fabrykach, ale także w transporcie.

Dane techniczne
SKUZT61042-T0E0100Z_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi lub 300 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:114 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:3810 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:203 mm
Maksymalna prędkość druku:356 mm/s
Maksymalna szerokość taśmy termotransferowej:110 mm
Maksymalna długość taśmy termotransferowej:450 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:25,4 mm
Nawój taśmy termotransferowej:brak danych
Interfejs:USB, RS-232, Ethernet
Pamięć:Nie
Języki programowania:ZPL, ZPL II, XML
Temperatura pracy:od 0°C do 40°C
Wymiary:27 x 30,8 x 51,5 cm
Waga:22 700 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:brak danych
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
ProducentZebra
Cena8 125,98 pln
Ulotka
Wideo
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Tymon 13 marca 2018
Posiadaliśmy poprzednio kilka sztuk starych już drukarek Zebra 105sl plus. Pojawiła się potrzeba wymiany ich na nowsze modele. W rezultacie wzięliśmy kilka sztuk ZT610, które od razu zintegrowaliśmy z obecnym środowiskiem, w którym pracowały poprzednie drukarki.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności