Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610

11295.904
  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610
  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610
Zebra
ZT61042-T0E0100Z_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Zebra ZT600 to przemysłowa drukarka etykiet, która bazuje na serii XI

 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

11 295,90 pln 13 893,96 pln z VAT
Opis

Zebra ZT610 to drukarka przemysłowa o wielu zastosowaniach. Wyróżnia się spośród innych modeli między innymi praktycznością, ilością dostępnych opcji i łatwą konfiguracją. Urządzenie umożliwia wysokonakładowy wydruk etykiet o najwyższej jakości w technice termotransferowej. Przemysłowa drukarka Zebra to produkt dla klientów najbardziej wymagających.

Nowoczesna, wytrzymała i praktyczna drukarka etykiet 

Obudowa i specjalnie zaprojektowana konstrukcja modelu Zebra ZT610 należy do najwytrzymalszych. Solidne materiały, z których została wykonana, sprawiają, że urządzenie jest w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki pracy przemysłowej. Ponadto warty uwagi jest również design produktu – nowoczesny i atrakcyjny, dlatego urządzenie wygląda profesjonalnie w każdym otoczeniu.

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra jest również praktyczna. Dzięki zastosowaniu transparentnej obudowy z boku pracownik może stale doglądać pracy mechanizmu, aby w porę zareagować na jakiekolwiek uchybienia. Front z lewej strony skrywa kilka przycisków do obsługi urządzenia, jak i wyświetlacz LCD ułatwiający pracę oraz konfigurację produktu bez użycia zewnętrznych narzędzi, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Cechy praktyczne drukarki do etykiet Zebra

Prezentowana przemysłowa drukarka etykiet charakteryzuje się znakomitymi cechami praktycznymi. Rozdzielczość do wyboru: 203, 300 lub 600 dpi pozwala na dostosowanie jakości i szczegółów wydruku do potrzeb danego przedsiębiorstwa, a dzięki prędkości wydruku na poziomie 356 mm/s drukowanie kolejnych etykiet jest szybkie i pozbawione błędów. W obsłudze pomaga także maksymalna długość taśmy termotransferowej, która może wynosić aż 450 m.

Jakość druku jest niezmienna niezależnie od ilości wydrukowanych etykiet, dlatego nie zmienia się wraz z czasem i tym samym każda etykieta – zarówna ta z początku, jak i z końca sesji – mają identyczną jakość. Co więcej, drukarka może pracować bez przerwy, gdyż jest przeznaczona do druku wysokonakładowego. Warto także wiedzieć, że kupując model ZT610 Zebra, otrzymujemy również dostęp do programu Zebra designer. Służy on do łatwego projektowania etykiet.

Dużo możliwości konfiguracji 

Poza wyborem poziomu rozdzielczości wydruku (203, 300, 600 dpi) można także zdecydować o interfejsie i wyposażyć model ZT610 Zebra w praktyczny moduł Wi-Fi. Ponadto drukarkę można również wyposażyć w niezbędny obcinak ułatwiający pracę oraz wiele innych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Warto zamówić między innymi etykiety i taśmy termotransferowe.

Do wszystkich zastosowań drukarki Zebra

Prezentowana drukarka Zebra może służyć do wydruku etykiet w praktycznie każdej gałęzi przemysłu czy handlu. Jest niezwykle uniwersalna, gdyż mnogość opcji konfiguracyjnych pozwala na jej dostosowanie do przedsiębiorstw każdego typu. Kupujący najczęściej korzystają z niej, prowadząc firmy zajmujące się produkcją, magazynowaniem, handlem, a także transportem.

  • Rodzaj wydruku: termotransferowy.
  • Rozdzielczość: 203 dpi, 300 dpi, 600 dpi.
  • Interfejs: USB, RS-232, Ethernet, opcjonalnie Wi-Fi.
Dane techniczne
SKUZT61042-T0E0100Z_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi lub 300 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:114 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:3810 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:203 mm
Maksymalna prędkość druku:356 mm/s
Maksymalna szerokość taśmy termotransferowej:110 mm
Maksymalna długość taśmy termotransferowej:450 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:25,4 mm
Nawój taśmy termotransferowej:brak danych
Interfejs:USB, RS-232, Ethernet
Pamięć:Nie
Języki programowania:ZPL, ZPL II, XML
Temperatura pracy:od 0°C do 40°C
Wymiary:27 x 30,8 x 51,5 cm
Waga:22 700 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:brak danych
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena9 157,46 pln
Ulotka
Wideo
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Tymon 13 marca 2018
Posiadaliśmy poprzednio kilka sztuk starych już drukarek Zebra 105sl plus. Pojawiła się potrzeba wymiany ich na nowsze modele. W rezultacie wzięliśmy kilka sztuk ZT610, które od razu zintegrowaliśmy z obecnym środowiskiem, w którym pracowały poprzednie drukarki.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Wojciech Gasidło Sp.k. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności