Drukarka kolorowych etykiet Epson ColorWorks C3500

8116.188
  • Epson C3500
Epson
C31CD54012CD
2-4 dni
Przelew 0 zł netto

Epson ColorWorks C3500 (dawna nazwa: Epson TM-C3500) to atramentowa drukarka biurkowa do drukowania kolorowych etykiet, metek i biletów.

 
Status Gold Epson Colour Label
Posiadamy złoty status partnerski Epson
 
8 116,19 pln 9 982,91 pln z VAT
LUB
Opis

Epson Colorworks C3500 to jedna z oferowanych przez nas biurkowych drukarek do wielu zastosowań. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że może być stosowane w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni oraz łatwo przenoszone i instalowane w innym miejscu. Poprzednia nazwa drukarki to Epson TM-C3500.

Epson Colorworks C3500 – atramentowa drukarka kolorowych etykiet

Urządzenie umieściliśmy w kategorii drukarek etykiet, choć w rzeczywistości przydaje się także podczas drukowania metek, wszywek, biletów, wejściówek i wielu innych. Jest to drukarka atramentowa, zatem pracuje cicho i niezwykle wydajnie. Dzięki niej możemy stworzyć wiele barwnych oznaczeń dla naszych produktów, archiwizowanych dokumentów czy różnorakich pojemników.

Epson Colorworks C3500 umożliwia drukowanie na rozmaitych materiałach eksploatacyjnych. Oczywiście najpowszechniejszym nośnikiem druku jest w tym przypadku papier. Drukarka umożliwia m.in. drukowanie na papierze powlekanym (matowym i błyszczącym) oraz folii.

Parametry techniczne urządzenia

Urządzenie wyposażone jest w mechanizm drukujący, zapewniający zadruk z prędkością do 103 mm/s. Posiada miejsce na cztery osobne wkłady atramentowe (także do kupienia w naszym sklepie). Epson Colorworks C3500 to sprzęt niezwykle łatwy w obsłudze, wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Wyświetlacz pokazuje m.in. niski poziom tuszu, dzięki czemu w porę kupimy kolejny pojemnik i unikniemy ewentualnych przestojów w pracy. Komfort użytkowania drukarki zwiększa także możliwość obsługi urządzenia od przodu oraz proste oprogramowanie konfiguracyjne.

Wysoka jakość wydruku dzięki drukarce Epson C3500

Urządzenie drukuje w rozdzielczości 360 dpi. Powstałe wydruki są wyraźne i ostre, a przy tym odporne na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych, takich jak ostre słońce czy wilgoć. Oczywiście warunkiem powstawania wydruków wysokiej jakości jest korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Rekomendujemy zakup dostępnych w naszym sklepie pojemników z tuszem i etykiet przeznaczonych do drukarki Epson C3500.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety należy zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUC31CD54012CD
Jednostka miaryszt.
Rodzaj druku:Atramentowy
Rozdzielczość:360 dpi
Maksymalna prędkość druku103 mm/s
Maksymalna szerokość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:brak danych
Minimalna szerokość etykiety:Nie
Maksymalna szerokość etykiety:108 mm
Maksymalna średnica zewn. rolki:Nie
Średnica gilzy etykiet57 mm
Dostępne intefejsy:USB
Wyświetlacz:tak
Interfejs sieciowy:Ethernet
Moduł RFID:nie
Dodatkowe opcje:gilotyna
Języki programowania:Nie
Temperatura pracy:od 10 do 35 °C
Wymiary:50,8 x 25,4 x 76,2 mm
Waga:12,2 kg
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:brak danych
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Stan magazynu2-4 dni
ProducentEpson
Cena8 116,19 pln
Ulotka
Wideo
Prezentacja drukarki Epson ColorWorks C3500:

Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Drukarka kolorowych etykiet Epson ColorWorks C3500

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Generała Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności