Etykieta termiczna 32x20 mm

7.87
  • Etykieta papierowa
  • Etykieta papierowa
  • Etykieta papierowa
  • Etykieta papierowa
COM4IT
ET32X20_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Etykieta termiczna 32x20 mm

 
Minimalna ilość w komplecie to 12 sztuk
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

7,87 pln 9,68 pln z VAT
Opis

Termiczne etykiety samoprzylepne 32x20mm

Etykiety termiczne samoprzylepne są przystosowane do zadruku metodą termiczną. Proces drukowania etykiet w drukarce kodów kreskowych jest tanią i prostą metodą zadruku. Realizowane jest to dzięki cienkiej warstwie materiału termo-aktywnego, naniesionego na papier, z którego wykonane są etykiety termiczne. Dzięki temperaturze jaką wytwarza głowica w drukarce, materiał zmienia barwę na czarną. Takie rozwiązanie nie wymaga użycia taśmy barwiącej, dzięki czemu koszty zadruku są niższe, a samo drukowanie wygodne i szybkie.

Etykiety termiczne na rolce do drukowania listów przewozowych i nie tylko

Etykiety termiczne samoprzylepne na rolce znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, logistyce, znakowaniu towarów oraz magazynowaniu. Najczęściej są stosowane jako listy przewozowe, ponieważ czas życia takich etykiet nie jest długi, dlatego ryzyko jej zerwania, odbarwienia i innych form zniszczenia uniemożliwiających poprawny odczyt etykiety termicznej. Należy pamiętać, że etykiety termiczne nie są przystosowane do długotrwałego oddziaływania na nie promieni słonecznych i wysokiej temperatury ale również wody i wilgoci.

Etykiety samoprzylepne do drukarki Zebra i wielu innych

Etykiety przeznaczone są do wszystkich drukarek kodów kreskowych, zarówno termicznych jak i termotransferowych. Niezależnie marki producenta, oferowane przez nas etykiety termiczne są gotowe do pracy na drukarkach Zebra, Datamax, Citizen, Toshiba i wiele innych. Kupując etykiety w naszym sklepie, zyskasz 100% pewności, że będzie ona pasować do Twojej drukarki.

Etykiety do druku - możliwości zakupu

Oferujemy etykiety foliowe samoprzylepne o różnych średnicach wewnętrznych rolki, aby najlepiej dopasować je do urządzenia i potrzeb Klienta. Do wyboru są trzy rozmiary gilzy: 25 - dla większości biurkowych drukarek, 40 i 76 mm - dla przemysłowych i półprzemysłowych.

  • Podana cena za 1000 sztuk etykiet
  • W nawoju na 1 rolce 1000 sztuk etykiet
  • Etykiety przeznaczone dla wszystkich rodzajów drukarek kodów kreskowych

Niestandardowe rozmiary, kleje, materiały muszą być wycenione indywidualnie. Skontaktuj się z nami.

Dane techniczne
SKUET32X20_cfg
Jednostka miaryszt.
Długość:20
Szerokość:32
Temperatura pracy:Nie
Średnica wewnętrzna gilzy:25/40/76
Rodzaj kleju:zwykły
Rodzaj materiału:etykieta termiczna
Kolor:biały matowy
Gęstość:Nie
Stan magazynuNie
ProducentCOM4IT
Cena6,84 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Etykieta termiczna 32x20 mm

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności