Etykiety samoprzylepne na roli

Najczęściej stosowaną metodą transportu etykiet do zadruku w drukarce kodów kreskowych są etykiety samoprzylepne na roli. Bez względu na rodzaj i branżę jest to najchętniej wybierany sposób dystrybucji etykiet, z uwagi na łatwość transportu, wymiany mediów w drukarce oraz niski koszt produkcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szpulę z nawiniętymi etykietami umieszczonymi na podkładzie bez trudności umieścić na gilzie w drukarce kodów kreskowych, niezależnie jakiego jest rodzaju. W ofercie posiadamy etykiety samoprzylepne w nawoju po 1000 sztuk na roli ale możemy również zaoferować nawój w dowolnej innej ilości, zależnie od potrzeb Klienta.

 

 

Do czego służą etykiety samoprzylepne na roli?

Mają za zadanie nie tylko informować o danym produkcie, ale stanowią również doskonały sposób na wyróżnienie towaru i promocję marki. Korzystając z nowych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, proponujemy produkty wysokiej jakości, wśród których znajdują się etykiety samoprzylepne na roli, takie jak: etykiety papierowe, przeznaczone do druku termotransferowego z użyciem kalki, etykiet termiczne, drukowane na papierze ECO lub TOP, etykiety foliowe, drukowane na różnych rodzajach folii (PET, PP, PE) i odznaczające się bardzo wysoką wytrzymałością, etykiety specjalistyczne, dobierane pod kątem specyfiki produktu (kierowane do branży kosmetycznej, farmaceutycznej, jubilerskiej, przemysłu ciężkiego i nie tylko). Dzięki dużej różnorodności rodzajów i wymiarów naszych etykiet samoprzylepnych na roli, znajdą one zastosowanie w różnych branżach, wyróżniając się wytrzymałością, łatwym transportem oraz wysoką estetyką wykonania. Właściwości etykiet samoprzylepnych na roli Zależnie od surowca z którego wykonane są etykiety samoprzylepne na roli, ich właściwości się różnią, co z kolei sprawia, że ich zastosowanie jest inne. Dzięki temu można dopasować odpowiedni rodzaj etykiet samoprzylepnych nawiniętych na rolę do danej branży, warunków pracy oraz oczekiwań z nimi związanych. Takie rozwiązanie sprawia, że w danej specyfice spełniają swoją rolę, przy zachowaniu jednocześnie odpowiedniego stosunku cenowego. Etykiety samoprzylepne foliowe na roli są znacznie bardziej wytrzymałe od papierowych, jednak są równocześnie droższe. Dlatego też podczas wyboru odpowiedniego rodzaju, należy sprawdzić ich cechy. Ponadto etykiety samoprzylepne na roli zapewniają znacznie szybszy zadruk od tych na arkuszu, ponieważ drukarki kodów kreskowych są przystosowane do zadruku takiego rodzaju naklejek samoprzylepnych.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych na roli

W sklepie podzieliliśmy kategorię etykiet samoprzylepnych na roli na białe i kolorowe. Dodając do tego kategorię zadruku cyfrowego etykiet, możemy śmiało stwierdzić, że nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje potrzeby naszych Klientów z zakresu wyboru odpowiedniego rodzaju etykiet samoprzylepnych na roli. Wśród etykiet białych, znajdują się kategorie etykiet papierowych i foliowych. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku etykiet kolorowych. Dzięki temu właściwa etykieta samoprzylepna na roli może zostać w prosty sposób wybrana pomiędzy powyższymi kategoriami. Przeznaczone są zależnie od surowca do zadruku termicznego lub termotransferowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową, w tym etykiet samoprzylepnych na roli białych oraz kolorowych.