Twoje Nagrody

Zamawiaj produktyOdbieraj nagrody

Uczestnictwo w programie jest darmowe.

Rejestracja w programie

Aby dołączyć do naszego programu lojalnościowego, wystarczy, że wybierzesz „Dołącz do programu”. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w naszym serwisie, zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji nowego konta.

 

 

Wymiana jeden do jeden

Cenimy sobie przejrzyste zasady. Za każdą wydaną złotówkę za zakupy przez koszyk w naszym sklepie otrzymasz jeden punkt. Przygotowaliśmy dla Was także dodatkowe punkty, na przykład za dołączenie do newslettera lub udział w ankiecie.

 

 

Zawsze na bieżąco

W każdej chwili możesz sprawdzić liczbę punktów, które zgromadziłeś. Wystarczy odwiedzić podstronę „Moje konto”, by poznać ich aktualny stan. Możesz również zobaczyć ile punktów brakuje ci aby wziąć wybrany bonus w momencie wejścia na niego na naszym sklepie.

 

 

Odbieraj nagrody

Zebrane punkty możesz w każdej chwili wymienić na atrakcyjne nagrody. Jedyne co musisz zrobić, to na tej podstronie wybrać nagrodę, którą jesteś zainteresowany, a następnie kliknąć „Odbież nagrodę”. Następnie otrzymasz od nas kod, który możesz wykorzystać w naszym sklepie.

 

 

Wymieniaj na zakupy w 4labels.pl

Zebrane punkty możesz wykorzystać również na rabat na zakupy w sklepie 4labels.pl. Podzieliliśmy je na kategorie takie jak: produkty, oprogramowanie, usługi i materiały eksploatacyjne, ponieważ każda z nich ma inną wartość punktową.

 

 

Zamieszczone powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny. Pełny regulamin sklepu dostępny tutaj.