Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620

16829.802
  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620
  • Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620
Zebra
ZT62062-T0E0100Z_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Zebra ZT600 to przemysłowa drukarka etykiet, która bazuje na serii XI

 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

16 829,80 pln 20 700,65 pln z VAT
Opis

Prezentowana przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620 to doskonały wybór dla wymagających klientów, którzy poszukują urządzenia wysokiej jakości o nowoczesnych funkcjach i estetycznym wykonaniu. Model pozwala na drukowanie wysokonakładowe, dzięki czemu z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Termotransferowa technologia wydruku sprawia, że drukarka Zebra ZT620 bez wątpienia spełni wszelkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620 – wydajna i precyzyjna praca

Przemysłowa drukarka Zebra ZT620 umożliwia drukowanie etykiet w dowolnym miejscu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Ponadto urządzenie wyróżnia się wzmocnioną obudową i precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcją, która zapewnia trwałość i odporność, nawet w trudnych warunkach pracy. Ze względu na swoją wysoką wydajność i wydruk najwyższej klasy etykiet drukarka Zebra ZT620 z pewnością przyczyni się do rozwoju każdego przedsiębiorstwa i podniesie jakość świadczonych usług, gdyż profesjonalne urządzenia to podstawa do osiągnięcia sukcesu i wyróżnienia się na tle konkurencji.

Funkcjonalna drukarka Zebra ZT620

Termotransferowy druk etykiet gwarantowany przez drukarkę przemysłową ZT620 Zebra jest odporny na światło, temperaturę, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a także na wiele innych czynników. Maksymalna szerokość druku wynosi 168 mm, a długość 3810 mm. Drukarka etykiet przemysłowa ZT620 może również pochwalić się szybkim drukowaniem, gdyż maksymalna prędkość druku jest równa 356 mm/s. W naszym sklepie prezentowany model dostępny jest w kilku konfiguracjach – istnieje możliwość wyboru rozdzielczości, interfejsu, obcinaka, nawijana i RFID. Dodatkowe wymienione części są wygodne w użyciu, a także bardzo szybkie w zastosowaniu. Dzięki tak wielu opcjom można dokonać zakupu drukarki, która w 100% spełnia oczekiwania i potrzeby każdego klienta. W przypadku tej drukarki warto również zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania, gdyż do jej produkcji użyto niezwykle trwałych i odpornych materiałów, dzięki czemu model jest szczelny i tym samym nie jest podatny na wahania temperatury czy dużą wilgoć panująca w środowisku pracy.

Przemysłowa drukarka do etykiet Zebra ZT620 – zastosowanie

Nowoczesna technologia wydruku drukarek z serii ZT620 pozwala na wiele praktycznych zastosowań, gdyż wszystkie modele są zoptymalizowane pod kątem bardzo intensywnej eksploatacji. Prezentowane urządzenie zapewnia możliwość pracy przez 24 godziny na dobę, co jest jego ogromną zaletą, gdyż zwiększa efektywność pracy danego przedsiębiorstwa. Tak duża wydajność z pewnością sprawdzi się w magazynach, halach sprzedaży, fabrykach, transporcie i wszystkich sektorach produkcyjnych. Dodatkowo model ZT620 można również wykorzystać z powodzeniem w branżach związanych z handlem detalicznym, a jego nowoczesny design idealnie wpisze się w każde otoczenie. Co ważne, na urządzenie przewidzianych zostało 12 miesięcy gwarancji, a 6 miesięcy na samą głowicę.

  • Rodzaj wydruku: termotransferowy.
  • Rozdzielczość: 203 dpi.
  • Interfejs: USB, RS-232, LPT, Ethernet.
Dane techniczne
SKUZT62062-T0E0100Z_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi lub 300 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:177 mm
Maksymalna szerkość druku:168 mm
Maksymalna długość druku:3810 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:203 mm
Maksymalna prędkość druku:356 mm/s
Maksymalna szerokość taśmy termotransferowej:178 mm
Maksymalna długość taśmy termotransferowej:450 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:25,4 mm
Nawój taśmy termotransferowej:brak danych
Interfejs:USB, RS-232, Ethernet
Pamięć:Nie
Języki programowania:Nie
Temperatura pracy:Nie
Wymiary:Nie
Waga:Nie
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:brak danych
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena15 949,74 pln
Ulotka
Wideo
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT620

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności