Przenośna drukarka etykiet Zebra ZQ220

1115.1432
  • Zq220
Zebra
ZQ22-A0E01KE-00_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Drukarka mobilna Zebra ZQ220, mimo swoich bardzo kompaktowych wymiarów zewnętrznych, charakteryzuje się mnogością funkcji i dużym zaawansowaniem technicznym. Urządzenie obsługuje wiele nośników, można je ładować przez tradycyjne gniazdo USB, a także może pracować bezprzewodowo z urządzeniem mobilnym (hostem). Warto poznać drukarkę Zebra ZQ220 z bliska.


 

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

1 115,14 pln 1 371,62 pln z VAT
Opis

Mobilna Drukarka Etykiet Zebra ZQ220 – drukarka zamknięta w małej obudowie

Prezentowana drukarka etykiet umożliwia przeprowadzenie drukowania na wielu nośnikach dostępnych w ogólnej sprzedaży. Urządzenie jest gotowe do pracy natychmiast po pierwszej konfiguracji i może w standardzie drukować na papierze szerokim na 80 mm (powierzchnia zadruku w szerokości to 72 mm). Po zastosowaniu opcjonalnych dystansów drukarka skutecznie wydrukuje etykiety i paragony także na papierze 76,2 mm (3 cale), 58 mm (2,28 cala) oraz 50,8 mm (2 cale). Mogą to być nośniki w wersji z podkładem lub bez. Dzięki możliwości obsługi rolek urządzenie może pracować nieustannie przez wiele godzin, bez potrzeby czasochłonnego zmieniania nośników.

Urządzenie obsługuje większość kodów kreskowych (liniowych i kreskowych 2D) i drukuje z prędkością 60 mm na sekundę pracy. Dzięki wielu wbudowanym czcionkom bitmapowym można z łatwością dopasować wygląd paragonu lub etykiety do własnych oczekiwań. Średnica rolki pasującej do modelu ZQ220 wynosi 12,7 mm od strony wewnętrznej oraz 50 mm z zewnątrz. Istotna jest także grubość nośników. Prezentowana drukarka wyróżnia się na tym polu dużą różnorodnością i obsługuje media o grubości od 0,058 mm do 0,1575 mm.

Cechy fizyczne drukarki Zebra ZQ220

Drukarka Zebra ZQ220 ma jedynie 12,95 cm długości, 11,45 cm szerokości oraz 5,67 cm wysokości, co czyni je kompaktowym i bardzo poręcznym modelem. Zestawiając te wymiary z niską wagą (z baterią) na poziomie 420g, otrzymujemy produkt, z którego można z łatwością korzystać codziennie przez wiele godzin. 

Sama bateria również zasługuje na uznanie. Akumulator litowo-jonowy charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością na przeładowanie oraz niedoładowanie i ma pojemność równą 2550 mAh (7,4V). Akumulator można ładować wedle potrzeb, bez obaw o jego zniszczenie, oczywiście stosując się do zaleceń producenta względem zastosowanej ładowarki. Co więcej, można z powodzeniem dokupić akumulator wymienny o identycznych parametrach.

Łączność drukarki etykiet z innymi urządzeniami

Urządzenie obsługuje w standardzie łączność bezprzewodową w protokole Bluetooth® 4.1 oraz NFC (RFID), które umożliwiają wydruk z urządzeń opartych na systemie operacyjnym Android. Ze względów konfiguracyjnych, drukarkę Zebra ZQ220 można także połączyć z komputerem i innymi urządzeniami przy pomocy standardowego portu USB w rewizji 2.0 (typu C). Drukarka jest także zgodna z urządzeniami firmy Apple dzięki uzyskaniu przez firmę Zebra certyfikatu MFI.

Opcje dodatkowe dla klientów szczególnie wymagających

Poza możliwością dokupienia dodatkowej baterii, na zainteresowanych modelem drukarki ZQ220 czekają także inne opcje. Wśród dostępnych akcesoriów opcjonalnych warto wymienić między innymi futerał, który służy jako warstwa zabezpieczająca urządzenie podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest szczelna (IP54) i trwała, a dzięki zastosowaniu paska na ramię zapewnia komfortowe użytkowanie i przenoszenie.

Równie istotnym akcesorium jest kabel USB zakończony z jednej strony portem typ-C, a z drugiej końcówką typ-A, który umożliwia ładowanie urządzenia przy pomocy tradycyjnego portu USB. Warto także zdecydować się na zakup zasilacza sieciowego AC-USB, jak i elementów dystansowych, umożliwiających pracę z nośnikami o innej szerokości niż standardowe. Zmotoryzowani przedsiębiorcy powinni także zakupić adapter USB do gniazda zapalniczki samochodowej umożliwiający ładowanie podczas jazdy, a także uchwyt mocujący na szybę lub konsolę środkową. Dla właścicieli drukarki ZQ220, którzy pracują głównie zdalnie, powinni zdecydować się na 3-miejscową ładowarkę baterii.

  • Rodzaj wydruku: termiczny

  • rozdzielczość: 203 DPI

  • interfejs: USB 2.0, Bluetooth®, NFC

Pomocne wpisy na blogu:

Najważniejsze parametry drukarek przemysłowych

Drukarka etykiet, termiczna czy termotransferowa?

Niezbedne akcesoria i materialy eksploatacyjne do drukarek eytkiet

Dane techniczne
SKUZQ22-A0E01KE-00_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj druku:termiczny
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość druku:72 mm
Maksymalna długość druku:brak danych
Minimalna szerokość etykiety:25 mm
Maksymalna szerokość etykiety:60 mm
Maksymalna średnica zewn. rolki:57 mm
Średnica gilzy etykietNie
Maksymalna prędkość druku:76,2 mm/sec
Dostępne intefejsy:USB
Wyświetlacz:nie
Interfejs sieciowy:Bluetooth
Języki programowania:CPCL
Moduł RFID:nie
Pamięć:16 MB RAM, 16 MB Flash
Temperatura pracy:od -20°C do 60°C
Wymiary:12,9 x 11,5 x 5,6 cm
Waga:658 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:brak
Dodatkowe opcje:brak
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena1 024,46 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Przenośna drukarka etykiet Zebra ZQ220

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności