Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT230

2905.7184
  • ZT230
Zebra
ZT23042-D0E000FZ_cfg
 
Przelew 0 zł netto

Model półprzemysłowej drukarki Zebra ZT230 to nowoczesne urządzenie, które zostało zaprojektowane jako następca urządzenia S4M. Jest przeznaczone do druku średniej ilości wolumenu i w pełni kompatybilne ze starszymi modelami, dzięki czemu jego wdrożenie do obecnego środowiska informatycznego nie sprawia żadnych problemów.

Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

2 905,72 pln 3 574,04 pln z VAT
Opis

Drukarka etykiet Zebra

Model półprzemysłowej drukarki do etykiet Zebra ZT230 to nowoczesne urządzenie, które zostało zaprojektowane jako następca urządzenia S4M. Jest przeznaczone do druku średniej ilości wolumenu i w pełni kompatybilne ze starszymi modelami, dzięki czemu jego wdrożenie do obecnego środowiska informatycznego nie sprawia żadnych problemów. Wpływa to na ułatwiony proces wymiany urządzeń na nowszy model. Drukarka posiada lekką, a przy tym wytrzymałą konstrukcję, jest wyposażona w składaną pokrywę oraz wyświetlacz LCD z klawiaturą, który znacznie ułatwia korzystanie ze wszystkich funkcji.

Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT230

Model Zebra ZT230 jest przeznaczony przede wszystkim do drukowania etykiet z kodami kreskowymi 1D i 2D, wymagającymi częstszej wymiany. Urządzenie pracuje niezwykle wydajnie, jest także proste w obsłudze, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania. Niezawodnie sprawdza się przy częstej i intensywnej eksploatacji.

Funkcjonalne biurkowe drukarki do etykiet

Zebra ZT230 jest szczególnie polecana do produkcji etykiet w magazynach, logistyce i produkcji. w zależności od potrzeb. Urządzenia są intuicyjne, łatwe w obsłudze o wytrzymałej konstrukcji. Sprzęt standardowo wyposażone jest  w złącza: szeregowe RS232 oraz USB. Opcjonalnie można je rozszerzyć o złącze Ethernet 10/100 Print Server lub WiFi 802.11 b/g/n , jak również interfejs równoległy LPT. ZT230 zbudowany jest z solidnego odlewu aluminiowego, zamkniętego w kompaktowej obudowie. Pokrywa mediów w ZT230 jest także wykonana z metalu odpornego na uderzenia. Podwójnie składana pokrywa otwierana jest w promieniu około 10 cm, dzięki czemu, miejsce potrzebne do użytkowania drukarki zostało zminimalizowane. Okno podglądu materiałów eksploatacyjnych pozwala na sprawdzenie zasobników taśmy termotransferowej i etykiet w dowolnym momencie - także w trakcie trwania wydruku.Szczególnie polecana do lekkich zastosowań w przemyśle oraz w handlu. Szeroki wachlarz opcji dodatkowych umożliwia dostosowanie drukarki do indywidualnych potrzeb.

Praktyczna drukarka kodów kreskowych  – szeroki wachlarz zastosowań

Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT230 to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany  przede wszystkim pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie szczególnie w sektorze związanym ze służbą zdrowia.

 

Pomocne wpisy na blogu:

Najważniejsze parametry drukarek przemysłowych

Drukarka etykiet, termiczna czy termotransferowa?

Niezbedne akcesoria i materialy eksploatacyjne do drukarek eytkiet

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUZT23042-D0E000FZ_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termiczny, termotransferowy
Rozdzielczość:Nie
Maksymalna szerokość etykiety:114 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:do 3988 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:203 mm
Maksymalna prędkość druku:356 mm/s
Maksymalna szerokość taśmy termotransferowej:110 mm
Maksymalna długość taśmy termotransferowej:450 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:25,4 mm
Nawój taśmy termotransferowej:zewnętrzny
Interfejs:USB, RS-232
Pamięć:RAM 128 MB/FLASH 128 MB
Języki programowania:ZPL, ZPL II, EPL, XML
Temperatura pracy:od 0°C do 40 °C
Wymiary:23,9 x 28 x 43,2 cm
Waga:16 330 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:nawijak wewnętrzny, odklejak, obcinak, dodatkowe złącza
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena2 994,10 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT230

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności