Aplikacje dla Subiekta

COM4IT oferuje aplikacje mobilne do obsługi magazynu oraz sprzedaży. Nasze rozwiązania zintegrowane są z programami grupy InsERT czyli Subiekt GT oraz Subiekt nexo.

Aplikacje dla Subiekta

Aplikacja dla Subiekta – dopasowanie systemu do potrzeb firmy
Jako dostawcy rozwiązań opracowanych przez firmę InsERT – programów Subiekt dla małych i średnich przedsiębiorstw, zajmujemy się tworzeniem aplikacji poszerzających możliwości programów komputerowych. Rozszerzenia Subiekt pozwalają na dopasowanie systemu do potrzeb firmy, a tym samym usprawnianie i doskonalenie procesów magazynowych, logistycznych czy produkcyjnych zachodzących w przedsiębiorstwach o rozmaitym profilu działalności. Stanowią też ogromne wsparcie dla pracowników działów handlowych.

Poznaj nasze aplikacje mobilne do obsługi magazynu 4MAG oraz sprzedaży 4SALES.


Rozszerzenia Subiekt – dodatki od InsERT i rozwiązania autorskie
InsERT oferuje nowoczesne i proste w obsłudze systemy wspomagające zarządzanie. Do najpopularniejszych należą Subiekt GT, czyli intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów oraz Subiekt nexo - program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Zarówno Subiekt GT, jak i Subiekt nexo oraz rozszerzenia i pakiety przygotowane przez firmę InsERT znajdują się w naszej ofercie. Oferujemy również autorskie dodatki, przygotowane z myślą o użytkownikach programów Subiekt GT czy Subiekt nexo, którzy chcieliby dopasować ich możliwości do własnych, niekiedy specyficznych potrzeb. Aplikacja dla Subiekta sprawia, że zarządzanie firmą staje się łatwiejsze, a ilość występujących dotąd pomyłek ograniczona do minimum.


Dodatki do Subiekta i ich integracja
Nasze autorskie rozwiązania przeznaczone do integracji z programami Subiekt sprawdzają się także w przypadku innych systemów ERP. Umożliwiają dostosowanie oprogramowania do własnych potrzeb i poszerzenie jego funkcjonalności. Dzięki naszym rozszerzeniom Subiekt może zyskać pełny moduł do zarządzania magazynem, program handlowy czy oprogramowanie do inwentaryzacji.