Szukasz drukarki etykiet taniej w eksploatacji? Sprawdź

Tania drukarka etykiet – czy taka w ogóle istnieje? Wiele osób myśli zapewne

Szukasz drukarki etykiet taniej w eksploatacji? Sprawdź

Tania drukarka etykiet – czy taka w ogóle istnieje? Wiele osób myśli zapewne, że tego rodzaju urządzenia muszą kosztować co najmniej kilka tysięcy złotych i choć rzeczywiście istnieją takie modele, bez problemu można znaleźć o wiele tańsze od nich. I niezależnie od tego, czy myślimy o drukarce termicznej, czy termotransferowej (o tym, czym się różnią, pisaliśmy wcześniej na naszym blogu). Sprawdźmy zatem, na które urządzenia warto zwrócić uwagę, by następnie nie pożałować dokonania ich ewentualnego zakupu.

Tania drukarka termotransferowa – który model wybrać?

Jedną z najpopularniejszych tanich drukarek etykiet zaliczanych do urządzeń termotransferowych jest model PC42T, za którego wykonanie odpowiada znana marka Honeywell. Produkt ten umożliwia stosowanie go w celu uzyskiwania wydruków kodów kreskowych, które następnie mogą zostać umieszczone nie tylko na produktach różnego typu, ale też przesyłkach, dokumentach czy wyrobach medycznych. Tania drukarka etykiet od Honeywell doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach, charakteryzując się przyjaznym interfejsem, niedużym rozmiarem oraz przede wszystkim możliwością wykorzystywania w niej papieru każdego rodzaju, na którym następnie powstają różnokolorowe wydruki. Wartość tego urządzenia nie przekracza 1000 zł, co czyni ją bardzo atrakcyjną pod względem ceny.

Drukarka termiczna w korzystnej cenie – nasza propozycja

Wśród drukarek termicznych, szczególnie korzystnie pod względem cenowym prezentuje się model biurkowy ZD420D od firmy Zebra. Stosowany jest najczęściej w placówkach medycznych, sprawdza się jednak również w innych miejscach. Lekka obudowa oraz bardzo wydajne działanie sprawiają, że produkt marki Zebra to godna polecenia drukarka do etykiet. Tania w eksploatacji i niewymagająca w transportowaniu – tymi słowy bez wątpienia także możemy ją określić, o czym przekonują się kolejni jej nabywcy. Możliwość pozyskania opisywanej drukarki za nieco ponad 1000 zł netto powoduje, że jest ona często stosowana w służbie zdrowia, pozwalając uzyskiwać wyraźne wydruki w kolorze czerni.

Co warto wiedzieć na temat etykiet i kodów QR?

Krótko opisane wyżej modele są tylko jednymi z wielu tanich drukarek etykiet, na które warto zwrócić uwagę, poszukując urządzenia będącego w stanie spełnić oczekiwania osób dysponujących skromniejszym budżetem. Dobry skaner kodów na Androida również nie musi kosztować dużo, a o tym, czym powinien się charakteryzować, piszemy w innym artykule. Pozostając w temacie kodów kreskowych oraz etykiet, polecamy lekturę pozostałych naszych wpisów z nimi związanych. Jesteśmy pewni, że wiele osób zainteresuje to, czym jest jednostka logistyczna, jakie wymogi musi spełniać i z jakimi zaletami wiąże się wdrożenie etykiety GS1, a także, w jaki sposób dokonuje się skanowania oraz odczytywania kodów QR.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na drukarki kodów kreskowych:
https://www.4labels.pl/drukarki-etykiet.html

 

Kategoria: Artykuły poradnikowe