Program wymiany drukarek etykiet

Jak wiadomo nie od dziś, urządzenia się zużywają, psują i po pewnym czasie stajemy przed dylematem wymiany, zakupu nowego sprzętu. Eksploatacja starego sprzętu może się okazać droga. Nowe technologie zdominowały nie tylko nasze życie, ale również procesy zachodzące w firmach.

Program wymiany drukarek etykiet

Od sprzętu oczekujemy szybkości, jakości i niezawodności. Obsługa, serwis oraz czas poświęcony na naprawy starego sprzętu, mogą opóźnić obsługę klienta, a w konsekwencji jego „ucieczkę” do konkurencji. Proponujemy Państwu program wymiany starych drukarek termicznych i termotransferowych na nowy sprzęt marki Zebra. Zebra Technologies to pionier w zakresie innowacji technologicznych dla przedsiębiorstw. Cena nowego sprzętu będzie udzielona indywidualnie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Wymianie podlegają nie tylko stare drukarki termiczne marki Zebra. Wymianie podlega również sprzęt marek konkurencyjnych.


Co należy zrobić, by wziąć udział w programie wymiany drukarek?

1. Podać dane starego sprzętu: markę, model, unikalny numer seryjny, nazwę firmy. 
2. Złożyć deklarację, iż nie będą Państwo używać starego sprzętu. 
3. Złożyć zamówienie na nowy sprzęt.


Jeśli są Państwo zainteresowani bardzo prosimy o kontakt. Nasz pracownik pomoże Państwu w doborze nowego sprzętu oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Promocja trwa do końca roku 2019r.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sklep@4labels.pl

Kategoria: Promocje produktowe