Najpopularniejsze czytniki kodów kreskowych Motorola

Czytniki kodów kreskowych Motorola na stałe wpisały się w branżę automatycznej identyfikacji. Skanery z logo Motorola to praktycznie najbardziej popularne urządzenia do odczytu kodów kreskowych w branżach takich jak produkcja, magazynowanie i handel. Jakie są jednak najpopularniejsze modele skanerów kodów kreskowych Motorola, które wciąż są chętnie wybierane przez Klientów?


Najpopularniejsze czytniki kodów kreskowych Motorola

Sprawdzone skanery Motorola

Popularność urządzeń pod znaku Motorola nie wzięła się znikąd. Spowodowane jest to świetną jakością tych czytników kodów kreskowych, która została doceniona przez Klientów i sprzedawców. Dzięki temu, że urządzenia te były praktycznie niezniszczalne i bezawaryjne jeśli były użytkowane zgodnie ze swoimi właściwościami pracy i założeniami, które miały spełniać. Ich bezawaryjność ponadto dotyczyła nie tylko samego hardware’a ale także oprogramowania i jakości odczytu, które oferowały.

Świetna jakość odczytu w każdych warunkach

Skanery Motorola dodatkowo wyróżniały się (i nadal to robią) na tle konkurencji jakością i szybkością odczytu kodów kreskowych. Poprawny odczyt w niemal każdym oświetleniu w przypadku skanerów laserowych i typu imager. Dodatkowo skanery 1D i 2D typu imager pozwalały na odczyt kodów pod dowolnym kątem, co znalazło swoje zastosowania w licznych miejscach. Takie cechy sprawiły, że zostały ciepło przyjęte przez Klientów, którzy potrzebowali niezawodnego urządzenia, które będzie szybkie i przyspieszy cały proces w ich przedsiębiorstwie.

Czytnik Motorola – urządzenia dla Klienta

Po przejęciu przez firmę Zebra (producenta rozwiązań Auto ID, w tym drukarki, terminale) części przedsiębiorstwa Motorola, która odpowiedzialna była za produkcję czytników kodów kreskowych, niektóre z produktów pozostały wciąż produkowane. Spowodowane jest to tym, że większa część „starych” modeli jest tak popularna i lubiana, że Klienci często poszukują tych samych modeli, które używają do tej pory. Z tego powodu, urządzenia zostały tylko przemianowane na logo Zebra, unowocześnione i uzupełnione o np. nowe interfejsy. Ich właściwości i cechy, które zapewniły skanerom Motorola pozycje na rynku pozostały niezmienne.

Najpopularniejsze czytniki Motorola dostępne w sklepie

Przedstawiamy listę produktów firmy Motorola, które wciąż są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Ich główne cechy i wyróżniki zostały skrócone aby ułatwić odnalezienie właściwego skanera kodów kreskowych firmy Motorola.

Motorola LS2208

Absolutny bestseller wśród skanerów kodów kreskowych Motorola. Jeden z najtańszych modeli, który zapewnia dobrej jakości odczyt kodów kreskowych 1D. Chętnie wybierany przez Klientów do sklepów, małych magazynów.

Motorola DS2208

Bardzo podobne urządzenie do Motorola LS2208, z tą różnicą jednak, że pozwala na odczyt kodów 1D i 2D, ponieważ posiada imager. Niedrogie urządzenie, które oferuje dobre właściwości skanowania i niezłą trwałość.

Motorola DS2278

Bliźniaczy skaner kodów kreskowych do modelu czytnika Motorola DS2208, jednak rozwija jego możliwości o połączenia bezprzewodowe

Motorola DS4208

Czytnik ręczny Motorola, który został wycofany z produkcji. Oferował dobrej jakości odczyt kodów 1D i 2D. Jego następcą jest model DS4308

Motorola LI4208

Bezprzewodowy czytnik, który oferuje odczyt kodów 1D za pomocą imagera liniowego. Cechą wyróżniającą urządzenie jest bardzo daleki zasięg komunikacji Bluetooth – do 100 metrów w otwartej przestrzeni.

Motorola LS3408

Skaner ręczny dostępny w dwóch wersjach optyki – czytnik kodów kreskowych Motorola LS4308ER i LS4308FZ. Pierwszy oferuje odczyt z dużej odległości, drugi oferuje skanowanie kodów zniszczonych, zabrudzonych i nieczytelnych.

 

Motorola LS3578

Czytnik bezprzewodowy, który pozwala na odczyt kodów kreskowych 1D, 2D i kodów DPM, zależnie od konfiguracji urządzenia. Skaner przeznaczony do ciężkich, wymagających warunków produkcyjnych.

Motorola LI4278

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych, który jest bliźniaczym modelem do czytnika kodów kreskowych Motorola LI4208, oferując ponadto odczyt kodów 1D i dużą odległość przesyłania danych od bazy komunikacyjnej.

Motorola DS4308

Skaner ręczny, który odczytuje kody 1D i 2D dzięki imagerowi wielokierunkowemu i wytrzymuje upadki z wysokości 1,8 m.

Motorola DS9808

Stacjonarny czytnik kodów kreskowych Motorola, który pozwala na szybki odczyt kodów kreskowych jednowymiarowych i dwuwymiarowych.

Gwarancja jakości odczytu, dzięki czytnikom kodów kreskowych Motorola

Czytnik kodów kreskowych Motorola to jakość odczytu kodów 1D oraz 2D w dowolnych warunkach pracy. Urządzenia są przeznaczone do pracy zarówno bezprzewodowej jak i z użyciem kabla. Ponadto skanery kodów kreskowych Motorola posiadają liczne możliwości konfiguracyjne, przez co możliwe jest dostosowanie urządzenia do odczytu kodów kreskowych. Niezależnie czy w branży produkcyjnej, magazynowej czy w handlu, czytniki kodów kreskowych Motorola

Sprawdź pozostałe czytniki kodów kreskowych Motorola i Zebra dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz odpowiednie dla siebie urządzenie.

Kategoria: Nowości sprzętowe