Sprawna inwentaryzacja - niezawodność rozwiązania

Inwentaryzacja środków trwałych może być bardzo czasochłonną oraz pracochłonną czynnością. W tym artykule dowiesz się w jaki sposób przeprowadzić najłatwiej cały proces inwentaryzacji zarówno środków trwałych, jak i magazynu.


Sprawna inwentaryzacja - niezawodność rozwiązania

Ostatnie lata przynoszą nieustanne zmiany w obszarze obsługi magazynu, a znaczenie poszczególnych czynników mających na nie wpływ, przybiera coraz to inny wymiar. Wzrastająca ilość towaru, złożoność operacji magazynowych, skrócenie czasu dostawy, sprostanie rosnącym wymaganiom klientów, to tylko niektóre wyzwania stojące przed niemalże każdym magazynem i jego personelem.

Efektywne realizowanie zadań poprzez wyszkolony personel, wyposażony w sprawny sprzęt oraz funkcjonalny i intuicyjny system stają się kluczowe w każdym przedsiębiorstwie, gdzie liczy się niezawodne rozwiązanie.

Łącząc wieloletnie doświadczenie światowego lidera w branży Auto ID -  Zebra Technologies i polskiej firmy COM4IT z 12 letnią praktyką w tworzeniu i integrowaniu systemów magazynowych -  przygotowaliśmy rozwiązanie do prowadzenia inwentaryzacji środków trwałych w każdym przedsiębiorstwie.

Zebra ISV registered logo

logo informujące, że nasza firma ma status registered ISV firmy Zebra

Terminal mobilny Zebra TC20

Terminal Zebra TC20 został stworzony od podstaw tak, by skanować szybciej, pracować dłużej bez potrzeby ładowania oraz wytrzymywać trudy codziennej eksploatacji.

Czym jest program 4MAG Inwentaryzacja środków trwałych?

Inwentaryzacja środków trwałych jest w pełni funkcjonalną aplikacją dedykowaną do każdej firmy bez względu na jej wielkość, czy branże.

  • Łatwość obsługi,
  • intuicyjność,
  • sprawne działanie,
  • niezawodność potwierdzona testami zgodności producenta Zebra Technologies.

Kategoria: Artykuły poradnikowe